pátek 29. května 2015

Dnes zdravě!

Krásné ráno všem!
Včera mi bylo nabídnuto jet se podívat do Ostravy na akci Libros. Jelikož naše rodina vlastní firmu, do které firma Libros dováží zboží, dostali jsme čtyři V.I.P. vstupenky.
Naposledy jsem tam byla, když jsem měla asi 13 let, takže jsem si to neužila a viděla jsem v tom vlastně jen vynikající jídlo zdarma, kaskadérskou šou a šedesátileté mažoretky, kterým jsem se mohla smát. Tentokrát tam ale jedu, abych se zaměřila na to, jak to vlastně funguje ve velkých dodavatelských firmách, reklamu a podobné věci. Můj sen je pracovat ve zdravotnictví (porodní asistent, zdravotnický asistent a podobně), ale kdyby mi to nevyšlo, chtěla bych se zaměřit buď na informatiku a výpočetní techniku nebo reklamu a marketing. 
Nikdy by mě ani nenapadlo, že dospěju do takové fáze, kdy mě nebude zajímat jídlo a zábava, ale spíše obchodní záležitosti :D

Každopádně, dnes ráno jsem se probudila do úplně úžasného rána, kdy mi sluníčko svítilo do obličeje a já konečně pocítila to přicházející léto, které nám bylo pořád odepíráno. Byla bych asi nejšťastnější člověk, kdyby tohle počasí vydrželo, protože je to vážně krása.
Všimli jste si, jakou mají lidé náladu, když prší a když svítí slunce? Já se na to zaměřila hlavně ve škole, když se v poslední době už ani školním nadšencům do ničeho nechtělo a učitelé byli čím dál tím protivnější. Na mě osobně má počasí hodně velký vliv. Když je takhle krásně, napadá mě strašná spousta věcí, kterou bych chtěla dělat. Ale když prší nebo je chmurno a zataženo, nejraději si zalezu s čajem, knížkou nebo filmem do postele a ani nevylízám :)
Už hrozně dlouho jsem si říkala, že začnu jíst zdravě a budu cvičit, ale prostě v tom spěchu, kdy člověk nic nestíhá, ještě k tomu má špatnou náladu - to jsem se do toho opravdu neopřela.
Ale dneska, jak mě naplnilo to krásné počasí, udělala jsem si po dlouhé době zdravou snídani - bílý jogurt s banánem, kokosem a mandlemi. K tomu jsem si do sklenice namíchala čistou vodu s chia semínky a je to vážně výborné! :) Cítím se tak nějak lépe :)

A co vy? Jak jste na tom s počasím? :)


Mějte krásný zbytek dne!
V.

Žádné komentáře:

Okomentovat