sobota 30. května 2015

Ohlédnutí za včerejškem

Ahoj všichni!
Ti, kteří čtou můj blog, ví, že jsem byla včera s rodinou na firemní akci v Ostravě Den Libros a dneska bych Vám chtěla něco o této akci napsat.
Libros je obrovská firma dovážející zboží spoustě dalších menších firem - stejně tak i té naší. Dostali jsme 4 V.I.P. vstupenky, takže jsme jeli na jejich akci. 
Lidé tam jezdí hodně kvůli zboží a podobně, ale šlo vidět, že většina z nich tam byla hlavně kvůli jídla a pití - což mě strašně vytáčelo.
Podával se tam guláš, steaky, klobásy, takové ty klasické větší svatební koláčky a krom toho nápoje alko i nealko.
Kdykoliv jsem si pro nějaký ten steak nebo koláč chtěla dojít, nahrnula se tam přede mě skupina babiček a brali si je klidně i po 6 - takže na mě ve finále skoro nezbylo. Měla jsem 2 steaky, 2 kofoly a jeden koláček - pecka!
Co bylo ale dobré je, že jsme tam měli našeho dodavatele, který se pro nás snažil dělat hodně věcí!
Díky němu jsem ochutnala alespoň ten jeden koláček a s mamkou jsme se svezly obrovským jeepem z Anglie po hodně nerovném terénu a vezl nás sám majitel Librosu. 
To auto bylo tak luxusní! Vůbec jsem necítila, že na něčem sedím. Měkké sedačky s obrazovkami v opěrkách hlavy - takže se ti vzadu mohli při jízdě dívat na film a podobně. Z toho auta a vlastně i majitele byl celkově cítit luxus a peníze. Fakt to byl obrovský zážitek, ale bohužel nemám fotky. Vůbec jsem na ně nemyslela, protože celou cestu jsem měla v obličeji totální úsměv a byla jak paralyzovaná :D
Každopádně dále tam hrály Legendy se vrací nevím jestli znáte. V té skupině hraje i zpěvák z Dogy kterou úplně zbožňuju Izzy. Hráli vážně bombasticky. Naši si hned museli koupit asi 6 jejich CD :D
Dále mě úplně šokoval kaskadér na motorce. Postupem času, kdy jsem sledovala jeho šou, jsem pochopila slova moderátora akce: ,,Dámy a pánové, tohle je jediný muž v republice, kterého nikdo nechce pojistit!" :D
Bylo to tak strašně nebezpečné, ale jsem fakt ráda, že jsem to mohla vidět!
Mám pro Vás pár fotek, takže posuďte sami :)A to není zdaleka tolik, co jsem viděla! 

Celkově byl včerejšek parádní a už se těším na další rok, protože tolik věcí, co zažijete tady zadarmo - to se Vám asi jinde moc nepoštěstí :D

Mějte hezký den!
V.

2 komentáře:

 1. Ten kaskadér si to tedy dává, strašně ráda jezdím na srazy motorkářů, takže toto je moje ♥. To by se mi také líbilo :). Super, že sis to užila!! :)
  http://es-veronica.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rodiče jsou motorkáři, takže to mam tak nějak v krvi! Bylo to moc super :-)

   Vymazat