úterý 26. května 2015

Prokrastinace?

Ahoj všem!
Znáte ten pocit, když se Vám najednou do ničeho nechce? Protože je většinou daleko zábavnější dívat se do zdi, přerovnávat si věci na stole, přemýšlet o tom, co si zítra vezmete na sebe.
U mě tohle přetrvává už delší dobu a nějak se z toho nejde vymotat. Chtěla bych takový ten stroj času, jak si zaletíte do doby, kdy se Vám třeba nepovedla písemka, celou si ji opravíte a zase se vrátíte do součastnosti - tentokrát s vylepšeným prospěchem.

Příští týden se naše třída chystá na poslední školní výlet na střední škole (ve 4. ročníku to už asi nestihneme, ne?), který mě sice strašně lákal, ale kvůli zdravotním problémům jsem se ho musela vzdát. Jedou totiž na vodu, což znamená adrenalin a ten mě prostě dostává! :)
Každopádně já budu muset být týden ve škole. Přemýšlela jsem o tom, že bych zůstala doma a naučila se všechno v čem nějak pokulhávám - angličtinu, matematiku.

Tento týden mám moc náročný. Musela jsem do města 2x na poštu - vinted (votočvohoz) se někdy nevyplácí - teda hlavně, když nemáte vůbec čas balíky vyzvedávat nebo posílat. Dneska a zítra musím podepsat smlouvy na brigády na léto. Budu to mít celkově časově asi hodně náročné. Chci si ale co nejvíce přivydělat, abychom s přítelem mohli podniknout spoustu věcí :) 
K tomu všemu píšeme asi 5 písemek + 2x zkouší ústně. 
Mám totální pocit vyčerpání! Už se mi vůbec nechce absolutně do ničeho (prokrastinace?) a většinu už tak trochu zanedbávám. Vím, jak na tom jsem a že to není vůbec dobré, co se týče výsledků, ale tak jako tak už to stejně nezpravím a další rok budu muset máknout, abych se dostala tam kam chci.

Co vy a prokrastinace? Jak zvládáte konec roku, dohánění známek nebo vlastně i někteří zkouškové? 
Vidíte. Místo učení se biologie, ze které bych měla maturovat, tady píšu další článek. Potřebovala jsem se nutně vypsat, vypovídat. Však to znáte :)

Mějte krásný zbytek dne :)
V.

Žádné komentáře:

Okomentovat