čtvrtek 28. května 2015

Tetování?

Ahoj všichni.
Před pár měsíci jsme se s přítelem rozhodli udělat si společné tetování, takže teď mi zdobí ruku jedno malinkaté srdíčko. Moc se mi to líbí, ještě při té představě, že ho má na ruce i on.
Chtěla jsem Vám napsat článek o tom, jaké to vlastně bylo, proč jsme se pro to rozhodli, jestli to bolelo a podobně. Velká spousta z Vás už určitě nějaké to tetování má, ale i tak alespoň pro ty, co ještě pořád váhají jsem pro Vás ten článek napsat chtěla. 

Nevím proč, ale jednou jsme si začali nejspíše z nudy posílat různá tetování. Přítel je úplně šílený člověk a plánuje si, že jeho tělo budou zdobit hvězdičky a podobně, takže jsme se o tom nějak více začli bavit a úplně spontánně si našli tetování a napsali tatérovi.
Furt mi to nějak nedocházelo, ale jak jsme seděli u něj ve studiu a už se o tom tak vážněji bavili, bylo to nějaké moc narychlo :D
Každopádně mám kluka hrdinu jsem musela jít první. Obkreslil si ten obrázek na papírek a obtiskl mi to na ruku. Tak už měl vlastně základ toho tetování, teď už to musel jen obtáhnout inkoustem. 
První dojem byl divný. Když mi tu jehlu přiložil k ruce, měla jsem takový zvláštní pocit. Nebolelo to.
Spíše jen štípalo a bylo to zdlouhavé. Jak skončil, vydezinfikoval mi to a já se na to musela pořád koukat - pochopitelně, když jsem měla na ruce něco úplně neznámého. Ještě ke všemu to bylo vystouplé, takže jsem to musela pořád přejíždět prsty a tak :) 
Pár dní jsme si to museli mazat krémem a pak se to zahojilo :) No a vzniklo z toho krásné, jemné tetování, které nás spojuje :) Tím jsem si asi splnila další se svých snů!

Hezký den všem!
V.

2 komentáře: