čtvrtek 28. května 2015

Wish List - Jaro 2015


Ahoj všem! 
Rozhodla jsem se napsat článek na téma Wish List, jelikož ho stále více a více vídám u zahraničních i českých blogerek a prostě mě to tak lákalo.
Dostala jsem na léto příležitost mít dvě brigády, takže jsem to hned vzala, protože peníze se přece vždycky hodí a po tom, co vrátím peníze dědovi (půjčoval mi je, abych si mohla koupit notebook), bych si chtěla pořídit pár věcí. Nemusí být všechny, ale aspoň některé.

Jediná věc, kterou bych určitě chtěla a doufám, že si na ni našetřím je dovolená s přítelem. Líbí se mi myšlenka, že jsem třeba týden jen s ním. Chceme jet zatím jen do jednoho českého kempu Merkur Pasohlávky. Byla jsem tam minulý rok s rodiči a bylo to vážně super. Ráda bych si to zopakovala, ale už jen s přítelem.

Další věc, kterou už tak nutně nepotřebuji, ale každopádně by se hodně hodila, je iPad Air.
Jsem hodně mimo domov, takže většinou využívám mobil ke zkrácení chvílí, ale není to moc dobré
s baterií, která se hned vybije. Určitě bych ho využívala i ke psaní, učení a podobně, takže se nebojím, že by ležel nevyužitý. Bohužel je to dost drahá záležitost, takže si to budu muset ještě nechat projít hlavou :) Určitě jste si všimli šílenství jménem O Bag, ne? Ty kabelky se mi strašně zalíbily. 
Moc se mi na nich líbí, že jde udělat, jak pestrá, barevná kombinace, která se hodí k vodě, do posilovny atd, tak i elegantní tmavší, kterou bych nosila do školy. 
Uvažovala jsem nad šedou s takovými lanovými uchy nebo černou. Ještě nevím. Máte nějaké zkušenosti nebo tak? Určitě mi napište do komentářů :)

Nedávno kamarádka dostala od svého kamaráda úplně nádhernou voňavku. Tu vůni už jsem někdy předtím cítila, ale nějak jsem pořád nemohla přijít na to, co je to za značku.
Už si ji chci koupit snad 4 měsíce a furt se k tomu nějak nemůžu dostat. Takže to je také jedna z věcí, které jsou na mém Wish Listu.
Znáte stránku Svět Shopaholiků ? Asi před dvěma týdny jsem na ni dostala upozornění na Facebooku, tak jsem neodolala a podívala jsem na zboží, které nabízejí. Úplně mě nadchly jedny teniskové mokasíny, do kterých jsem se asi vážně zamilovala. Mám ráda eleganci, ale také
ráda nosím barvy a podobně, takže tyhle mokasíny mě hrozně vystihují.
Poslední věc, kterou bych si chtěla pořídit, je nějaká růžová až fialová rtěnka. Všimla jsem si, že se ten odstín teď docela nosí. Nikdy jsem nešla s davem a nenosila věci, jenž módní časopisy udávaly jako trendy a tohle je snad poprvé, co se s nimi shoduju. Vážně je to krásná barva. Působí elegantně, žensky a zároveň tak nespoutaně :)

Pokud takovou používáte, určitě mi napište jakou značku a tak. Budu Vám vděčná :) 

Mějte se krásně!
V.

2 komentáře:

 1. Super wishlist :) v Pasohlávkách jsem byla minulý rok, ale už si nepamatuju jaký to byl kemp, každopádně tam bylo moc krásně :) miluju jižní Moravu :)

  Life by Peggie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Netuším, jestli je na Pasohlávkách více kempů - já bych už do jiného ani nejela! Byl úžasný :) Taktéž ji miluju, je tam nádherně :) Děkuju!

   Vymazat