úterý 2. června 2015

Nové laky do sbírky

Ahoj.
Včera jsem byla ve městě, protože jsem si potřebovala zařídit pár věcí. Nebylo to zrovna moc příjemné dopoledne a chtěla jsem si ho trošku zpříjemnit, tak jsem zavítala do dm drogerie.
Hledala jsem něco, čím bych si udělala radost. Původně jsem si chtěla koupit Barry M zázračnou rtěnku, ale v dm se nejspíše neprodává, nebo alespoň já ji tam nenašla.
Už delší dobu jsem si dělala zálusk na neonové laky od Dermacolu, takže volba byla jasná.
Kdo čte můj blog, ví, že jsem si nedávno koupila na léto nové neonové kraťasy a tento lak k nim úplně nádherně pasuje. Proto jsem si vybrala odstín Love, který je s nimi téměř totožný.
K tomu jsem si koupila ještě jeden lak na nehty v takovém neutrálním odstínu, protože moje sbírka žádný podobný neobsahuje. Je od Miss Sporty Clubbing Color.


Kdybych měla ohodnotit ten neonový lak od Dermacolu.
Hned, co jsem si ho koupila, jsem si s ním musela nalakovat nehty. hrozně se mi líbí ta barva a co mě překvapilo bylo, že je lak matný, což mi přesně vyhovuje nemám moc v oblibě leské laky.
Mám ho na nehtech od včerejška a zatím drží perfektně až na pár míst, kde se mi začal odlupovat. Je to asi má vina, protože jsem včera pomáhala čistit bazén na zahradě a nejspíše jsem si kousky odřela sama.
K úplnému zakrytí nehtu stačí asi jen  vrstvy, což je myslím si super. Určitě bych šla i do jiných barev - tento lak se mi začal nějak moc líbit :)Ten druhý od Miss Sporty nemůžu nějak moc posoudit, protože jsem ho na rukách ještě neměla. Proto jsem si jím nalakovala alespoň nehty na nohách. Vím, že to není to samé, ale vypadá moc hezky.
Lak by měl být rychleschnoucí a to nejspíše souhlasí - měla jsem je zaschlé do 1 minuty, takže paráda. 
Každopádně, já mám odstín 015 - to je taková starorůžová, která se hodí úplně ke všemu. Ty nehty mi připadají trošku jako kdybych si je udělala gelovým lakem. Fakt moc pěkné.


Kdybych se měla zpětně rozhodnout, za ty ceny bych si je určitě koupila znova oba dva. Kvalita, která převyšuje svou hodnotu, krásné barvy i perfektní práce se štětečkem :)
Za mě to určitě nebyla zbytečná koupě.

Hezký den.
V.

6 komentářů:

 1. Oba jsou pekne.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 2. Tak presne na tomhle neonovym laku jsem ujizdela vloni v lete! Je bozi.

  OdpovědětVymazat
 3. Ten neonový lak je boží! Strašně se mi libí. Jsem ráda, že se tato limitka zase vrátila, protože minulý rok se mi vůbec tyhle barvy nelíbily, ale teď někdy se mi začaly líbit a zrovna se tyto laky dostaly zpátky do drogerek :)

  OdpovědětVymazat