středa 17. června 2015

Poslední 2 týdny alias šílenství

Ahoj všichni!
V prvé řadě bych se Vám chtěla omluvit, že jsem tady byla tak dlouho neaktivní. Sešlo se mi za poslední dva týdny nesčetné množství povinností, které jsem musela udělat, takže jsem skoro každý den chodila domů utahaná a zmohla se maximálně na to se umýt a jít spát.
V tomto článku se Vám pokusím přiblížit tyhle své předešlé dva týdny, co jsem si koupila, kde jsem byla, co jsem zažila a podobně. Nejspíše si nevzpomenu na všechno, protože to nějak extra zajímavé nebylo, ale pokusím se. 

Prakticky celou dobu jsem doháněla ještě dobré známky, které by mi trochu zamávaly s průměrem. Jsem na 4-letém gymnáziu a vždycky mi to jakž takž šlo. Ale tento rok se se mnou něco stalo a hodně moc se mi známky zhoršily. Jsem z toho celkem špatná, bojím se, že se díky tomu nedostanu na vysokou, na kterou budu chtít jít a všechno se pokazí. Nejsem vůbec technický typ a proto se ani nedivím špatným známkám z chemie, matematiky nebo fyziky. Čím víc jsem se ale právě v těchto předmětech snažila být dobrá, tím víc jsem kašlala na to ostatní. Proto si za zbytek můžu sama. Příští rok plánuju se do toho pořádně opřít a máknout! Přeci jen to bude maturitní ročník a to už asi není moc brnkačka. Nebo jo? :-)

Krom toho všeho jsem se snažila někdy chodit do práce ať si trochu přivydělám na prázdniny, ale ani to jsem moc nestíhala. 
Každopádně, dnes nám oficiálně uzavřeli známky a začíná ten zasloužený odpočinek!
Já už si ho udělala vlastně o víkendu :-D Taťka slavil 40. narozeniny, takže jsme s bráchou byli na jeho oslavě. V sobotu bylo u nás ale šílené horko a to mi to trochu kazilo. Byla jsem úplně vyřízená! 
V neděli přijel k nám můj přítel se svým malým bráškou, tak jsme byli u bazénu a bylo to moc fajn taková ta už letní atmosféra.

Za tu dobu jsem buď ve škole  nebo o volných chvílích stačila přečíst Ostrov lhářů, o kterém jsem se Vám zmiňovala v předešlém článku. Ta kniha je naprosto boží! A kdo máte rádi takové ty příběhy, ve kterých se pravdu dozvíte až na konci, pro Vás je to přesně to pravé! Trocha humoru, romantiky, akčnosti. Zamilovala jsem si ji a rozhodně ji všem doporučuju!

Zároveň mě taky strašně naštvalo, že zase nemám co číst, takže jsem se po dlouhém váhání rozhodla udělat si radost a běžela jsem si do knihkupectví koupit Gril Online. Nejspíše Vám nemusím přibližovat o co jde, ale přeci jen pro ty, kteří se o to moc nezajímají.
Girl Online je podle mého názoru mezi blogerkami a vlogerkami právě nejpopulárnější kniha. Její autorkou je Zoe Sugg, která je ale všem známá jako Zoella. Její videokanál sleduje několik miliónů lidí, takže určitě nepochybuju o tom, že byste ji neznali. Knůžku jsem si zatím tak nějak rozečetla ve škole a jsem z ní nadšená. Čekala jsem takové čtení pro 13-leté puberťačky, ale možná i díky tomu, kolik má Zoe let, je knížka napsána i pro starší věkovou kategorii tím nechci říct, že není pro tu mladší.


Teď už si jen udělám čaj a krupici dostala jsem na ni šílenou chuť a půjdu se dívat na film! 

PS.: V pondělí a úterý bych měla navštívit rádio Kiss Morava a Dobré ráno na ČT1, takže určitě čekejte nějaký článek i o těchto dvou výletech :)

Mějte se krásně.
V.

Žádné komentáře:

Okomentovat