pátek 5. června 2015

Poslední 3 dny + nákupy

Po dvou dnech zase ahoj všichni!
V tomto článku bych Vám chtěla přiblížit svoje poslední tři dny, které jsem strávila většinou u přítele. Týden teď nechodím do školy, protože naše třída odjela na vodácký kurz a já na něj ze zdravotních důvodů nemohla, takže jsem se rozhodla zůstat doma a udělat si pořádek v maturitních otázkách z biologie.
Nechtěla jsem ale celý týden sedět jen doma, proto jsem ve středu večer odjela k příteli, abych  sním mohla strávit více času.
Bylo to strašně fajn. Po dlouhé době jsme si zašli na pizzu, která byla mimochodem strašně moc dobrá tuším že sýrová a večer se dívali na Game of Thrones. Sledujete to někdo? Pro mě byl ten poslední díl absolutní špička celé série a možná i celého seriálu. 
Ráno jsme si zašli na zmrzlinu do kravína. Mám to tam strašně ráda, všude je moc krásná příroda, lidi tak nějak milejší než tady na městě a má to určitě svoje kouzlo. 
Už dlouho dopředu jsme byli rozhodnutí, že pojedeme do Ostravy nakupovat, takže jsme se asi ve 12 sbalili a jeli. Z tohoto "výletu" jsem si dovezla pár věcí a o nich bude teďka menší HAUL.
Hned od začátku jsem měla namířeno do New Yorkeru, protože jsem si tam den předem vyhlídla úžasné plavky a chtěla jsem si je koupit. Doma už jedny mám, ale moc mi nesedí, proto jsem chtěla mít ještě jedny do "zásoby". Jsou takové tyrkysové na fotce je zkreslená barva a na vrchním díle je takový volánek. Omlouvám se za kvalitu fotky, nespolupracuje mi foťák :DMoc jsem si chtěla koupit nějakou novou knížku. Dívala jsem se všude po internetu, na blogy mých oblíbených bloggerek a už nevím u koho jsem našla Ostrov lhářů od E, Lockhartové. Ta knížka mě absolutně nadchla viděla jsem trailer a četla obsah, tak jsem se rozhodla, že si ji pořídím. Původně jsem si ji chtěla objednat z Martinusu, protože tam mají výhodné poštovné a celkově se mi ta stránka hrozně moc líbí, ale počkala jsem si na nákupy, takže ji teď mám z Knihy Dobrovský. Jestli ji někdo z Vás četl, tak mi určitě napište názor na ni.
A jako poslední věc jsem si dovezla boty na běhání a všeobecně sportování. Hned, když jsem vlezla do A3 sportu, jsem je uviděla a věděla jsem, že je musím mít. Ve stejné barvě mě nadchly už dávno Free Runy, akorát ty pro mě jsou cenově nedostupné, tak jsem si musela "nechat zajít chuť" :D
Jsou to vlastně Nike Flex Trainer 5 v takové mint barvě a dokonce je teď mají i ve slevě, takže pokud se Vám zalíbily, určitě neváhejte a objednávejte. Velikostně sedí přesně tak, jak si kupuju i jiné boty, což je fajn. Jsou lehoučké, dobře se v nich chodí - já už bych určitě neměnila.


V té Ostravě jsme si zašli ještě do kina na Insidious 3. Nesnáším horory, vždycky se schovávám za polštáře a nevím co všechno a tady jsem žádnej polštář neměla! :D Víte, co to pro mě bylo? Hrozné. Takže za mě - do kina na horor už nikdy!

Svůj článek zakončím dneškem, kdy jsem celá ospalá přijela domů. Přítel má rýmu a v noci strašně nahlas dýchal a já díky tomu nemohla vůbec spát, takže jsem se dva dny nevyspala :D Musela jsem ještě uklízet, protože každou sobotu máme doma každý své povinnosti - já musím vytřít chodbu, uklidit pokoj a vyžehlit. Jenže zítra to všechno nestihnu, jelikož jdu na brigádu a musela jsem si to udělat dneska. 
Ještě jsem si udělala rychle nějaký oběd a šla jsem se zaučit k nám do HzH sportu, protože tam budu celé léto spolu s aquaparkem pracovat :) Bylo to moc fajn, takže mi držte palce, aby to tak bylo i nadále :)

Krásný den!
V.

6 komentářů:

 1. Pěkné plavky, taky si musím nějaké koupit :)

  Life by Peggie

  OdpovědětVymazat
 2. ty boty a plavky jsou bombasticky, ta barva je bozi! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Plavečky moc pěkné, také bych už nějaké potřebovala :D. A ty botky jsou super! Já si teď hodlám koupit Air Maxy, tak uvidím, jestli to dopadne :D :).

  http://es-veronica.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat