čtvrtek 25. června 2015

Poslední dny školy + UNBOXING z eshopu MyEos

Ahoj! :)
Poslední dva dny v červnu (pondělí a úterý) jsme dostali ředitelské volno díkybohu, takže zítra je můj poslední den 3. ročníku! Už to bude jen horší :D
Rozhodla jsem se Vám zrekapitulovat tyto moje poslední dny, jak jsem se cítila, jak jsem je trávila + přidám jeden unboxing z MyEos, ve kterém jsme si se spolužačkami objednávaly balzámy na rty! 

V úterý jsem měla jet ze školy na vysílaní Dobré ráno s ČT1 do Ostravy, ale nakonec jsem nejela, takže jsem mohla být doma a věnovat se článkům pro Vás. Uzavřela jsem pár spoluprací s českými eshopy. Jeden z nich je s eshopem Parfums.cz, takže můžete párkrát do měsíce čekat nějaké recenze na jejich výrobky, což si myslím, že je super. Podle mého názoru je to známý eshop a bude jen dobře, když se o něm dozvíte co nejvíce! Ten druhý Vám zatím neprozradím, ale určitě napíšu během dalšího týdne článek, ve kterém Vám všechno prozradím.
Každopádně celý tento den byl pro mě celkem zajímavý díky spolupracím atd a měl moc zajímavý večer. Bydlím na Moravě a k večeru k nám přišlo vážně moc zajímavé počasí, které jsem už dlouho neviděla. Byl toho snad plný instagram a proto jsem se rozhodla dát Vám sem pár fotek, aby jste to mohli taky vidět. Bylo u Vás taky takhle "krásně"? 
 

Včera jsme měli jít ze školy na Horečky, ale nikomu se nechtělo chodit nějak do kopce, tak jsme se rozhodli jít na jízdárnu. Bylo to snad nejdelší dopoledne, které jsem kdy zažila! Od 10 do 1 jsme seděli na lavičce a dívali se na sem tam procházející koně :D Jako uznejte, že větší zábavu by nikdo z Vás nevymyslel! :D

Odpoledne jsem pak strávila s přítelem, což mi zvedlo hodně náladu a ten den se nezdál tak zbytečný jako jeho začátek. Někdo říká, že naše jízdárna je strašně krásná, jenže když nemáte nějaký větší vztah ke koním - možná to znáte - přijde Vám to jako věčnost.

Dneska je předposlední den školy a my pořádali fotbalový turnaj. Další zdlouhavé dopoledne a já už fakt nevěřila, že se to změní. Jenže potom mi mamča poslala smsku, že mi konečně přišel balíček s Eos balzámy, které jsme si se spolužačkami objednávaly! Byly jsme všechny fakt rády!
Odpoledne jsme se teda stavily pro ten balíček a šly si sednout do naší krásné kavárny, abychom si zkrátily čas holky čekaly na autobus a při tom jsme si rozbalily ten balík. Ke všemu jsme si objednaly mléčné koktejly, takže za mě strašně pěkně strávený čas!Teď už k těm Eosům. 
Přišly v takové menší krabici, která byla fakt dost olepenkovaná a když nemáte po ruce nůž, je opravdu těžké ji otevřít. 
Vevnitř byly dvě krabičky Eos naplněné balzámy a volný prostor vyplněn takovými polystyrénovými "křupkami" nebo tak jsme tomu aspoň říkaly.


¨
Už dříve jsem se divila, proč nejsou balzámy v takovém tom originálním balení. Dozvěděla jsem se, že Eosy objednané z eshopu jsou zabaleny pouze v malém plastovém obalu a v originálním balení jsou jedině v kamenných prodejnách. 
Víčko balzámu se klasicky šroubuje a čeká na Vás tuhý balzámek zasazený pevně v plastu, takže se nemusíte bát, že by Vám nějak vypadl nebo tak.
Já si objednávala Blueberry Acai, což je vlastně borůvka a chutná i voní strašně krásně. Holky si objednávaly Summer Fruit, Strawberry Sorbet, Pomegranate Rasberry, Coconut Milk, Passion Fruit a Fresh Watermelon. Zkoušela jsem pouze ty dva poslední, při čemž můžu říct, že podle mého názoru oba dva voněly podobně - tak nějak lehce po melounu a lehce po nějakém ovoci. Pokud byste chtěli někdo vědět, jak voní a chutnají ty ostatní, určitě mi napište do komentářů a zjistím to pro Vás od kamarádek! :)Máte s Eosy nějaké zkušenosti Vy? Jestli ano, určitě mi to napište 
do komentářů!

Mějte se krásně!
V.

6 komentářů:

 1. Ty balzámky vypadají skvěle, takové by se mi taky líbily :3 :D. Jinak si užij zítřek! :P :)

  http://es-veronica.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Tak tyto balzámy se vychvaluji do všech stran, ale zkušenost s nimi nemám. Vystačím si s obyčejným jelením lojem.

  http://missalexy.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já používám převážně kelímek od Oriflame a mam ho moc ráda. Chtěla jsem ale taky vyzkoušet Eos a udělat recenzi na balzámy celkově, tak proto jsem si ho pořídila! Snad nezklame :-)

   Vymazat
 3. Nám ředitelské volno nedali, takže pro výzo až v úterý :D gratuluju ke spolupracím, budu se těšit na články :)

  A EOS bych chtěla vyzkoušet :)

  Lucky Winner 2/2

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, dekuju! :-) Tak to hezké poslední dny školy! :-D :-)

   Vymazat