středa 3. června 2015

Zdravá snídaně + co jsem našla ve skříni

Krásné ráno všem!
Dneska jsem vstala poměrně brzo asi okolo 7 hodin, takže jsem se rozhodla napsat článek, protože mám ještě chvíli čas.
Mám toho dneska hodně. Maminka mě pověřila velmi zábavným žehlením, odpoledne musím zanést balíky na poštu a ještě bych se měla stavit do nové brigády podepsat smlouvu a domluvit se na všem.
Stejně se těším na večer, protože pojedu za přítelem na noc a zítra vyrážíme nakupovat do Ostravy nemůžu se dočkat. Což znamená, že můžete někdy očekávat HAUL.
Rozhodla jsem si zpříjemnit ráno, tak jsem si pustila No Name neposlouchám českou a slovenskou hudbu, ale No Name, Kryštof a Chinaski jsou prostě moje úchylka a udělala si vynikající snídani.
Všimla jsem si, že nám doma přibyla nová snídaňová směs MACA & MORUŠE & JAHODY od Iswari. Obsahuje to pohankovou krupici, mandlovou mouku, naklíčený bezlepkový oves, moruše, maca a jahody, takže je to vlastně bezlepková BIO strava. Já jsem si namíchala asi 3 lžíce s bílým jogurtem a agávovým sirupem a chutná to naprosto skvěle, ale hlavně to zažene hlad do té doby, než si budu moct dát nějakou svačinku :)


Ještě bych mimo to chtěla upozornit na úžasný Kokosový olej od Purity Vision. Nedávno ho mamča přinesla domů a nemůžu si ho vynachválit. Může se používat na vaření nebo pečení, ale také na péči o pokožku nebo třeba masáže. Mi osobně to moc pomáhá na záděry a taky na suché konečky vlasů. Má strašně příjemnou vůni a chuť, což je určitě plus. Mívám z krémů a podobně sem tam vyrážku, ale z tohoto kokosového oleje jsem vůbec neměla :) Takže určitě doporučuji!


Ráno jsem prohledávala šatník a narazila na úplně zapomenuté boyfriend kraťasy. Já jsem tak šťastná! Můj plán na letošní léto byl, že si musím jedny pořídit a tohle mi hrozně ušetřilo práci, takže by bylo divné, kdybych šťastná nebyla, že? :D
K tomu všemu vypadají suprovně, tak se těším až si je jednou obleču. Což už bude asi brzy, jak tak vidím to teplé počasí :)

Jo! Jsem bílá jako stěna :D To se musí doladit :)

Hezký zbytek dne.
V.

Žádné komentáře:

Okomentovat