úterý 14. července 2015

Letní prafémy + tip na pánský parfém

Ahoj,
jsem tady ještě s jedním článkem. 
Už jsem jednou o parfémech vhodných na léto psala, ale chtěla bych jich zde napsat víc.
Jsou to všechno vůně, které mám já osobně odzkoušené a mám je ráda. 
V létě nemám ráda těžké parfémy. Podle mě jsou vhodné spíše tak na zimu nebo podzim, kdy jsme vždycky okouzlená, když kolem mě projde žena, která je elegantně navoněná. 
Teď bych ale spíše volila nějaké svěží a lehké vůně, které mohou být zároveň také elegantní a ženské.
Takže tady jsou. Za dobré ceny byste je mohli najít na Parfums.cz - já tedy parfémy nakupuji jenom tady. 

Jako první bych Vám chtěla představit Cartier Eau de Cartier.
Dostala jsem vzorek této úžasné toaletní vody a určitě plánuji si ji pořídit i ve velkém. 
Měla by být unisex, ale mě tady spíše přijde žensky. 
Je taková úžasně svěží a jemná. Miluju tyhle vůně a na léto jsou naprosto ideální a skvělé.
Pokud máte rády, takové ty lehoučké vůně, které jdou opravdu jemně cítit, určitě je pro Vás jako dělaná. Vzala bych si kdybych se chtěla cítit svěže, ale také sexy a žensky. 
Už když jsem k ní poprvé přivoněla, úplně jsem se usmála, jak se mi zalíbila :)


Určitě jste si už někdy měly možnost přičichnout k DKNY Be Delicious.
Kdysi k nám do práce chodila paní, která vždycky příjemně voněla, ale já se nikdy nemohla dopátrat, jakou vůni používá. Jednou si moje mamča objednala právě tento parfém. Říkala jsem si, že si určitě zase koupila nějaký těžký a elegantní, ale když mě zavolala, abych si přičichla, okamžitě jsem v něm poznala známý parfém. Byl to ten, který používá ta paní.
Má strašně krásný flakón - připomíná mi jablíčko a úžasnou vůni. Pro mě je silná, ale takovým dobrým způsobem. Slaďounká, ale jde cítit i po několika hodinách. Vážně moc příjemná a na léto dokonalá.

Kdysi v televizi hodně pouštěli reklamu s dívkou s pronikavýma modrýma očima, která měla představovat novou vůni Armani Acqua di Gioia.
Kupovala jsem si ji na základě vzorku, který se mi moc zalíbil a vůbec nelituji. 
Akorát mi připadá, že na mě nešla moc cítit, ale to je můj velký problém u spousty parfémů. Že mi vlastně na někom moc voní a na sobě ji ani necítím.
Každopádně mi trošku připomínala takovou jahodovou vůni, moc krásnou a svěží, ale zároveň elegantní, takže bych ji klidně používala i v jiných než letních měsících. 

Kdo sleduje můj blog, určitě si všiml, že jsem si nedávno objednávala vzorek parfému Moschino Funny!
Měla ji moje kamrádka a tenkrát mi vážně moc voněla - hlavně na ní. Myslela jsem si, že na mě bude také vonět stejně, ale ne. Úplně stejný problém jako vždy. Akorát, že teď mi to vůbec nevadí, protože mi voní i tak. Byl můj sen koupit si ji, ale jsem v takové té fázi, kdy bych chtěla vyzkoušet co nejvíce parfémů a najít ten svůj, takže vzorkuju :) 
Tahle je moc hezká, taková letní a jemná, ale určitě to není ta moje, kterou bych klidně používala delší dobu.


Na závěr bych Vám chtěla dát takový tip na pánský parfém. Mám ho v plánu kupovat i svému příteli, protože mi připadá strašně sexy a má takovou zvláštní vůni. Většina pánských parfémů mi připadá stejná, ale tenhle je něčím úplně jiný, Je to tedy Bvlgari AQVA Pour Homme toaletní voda. Jestli budete někdy váhat, určitě si ho sežeňte alespoň na přičichnutí - je nádherný :)

Máte nějaké osvědčené tipy na parfémy? :)
Určitě mi napiště do komentářů!

V.

2 komentáře: