čtvrtek 23. července 2015

Saloos 100% Zelený jíl


Ahoj všem!
Jsem tady po delší době zase s novým článkem. Neměla jsem teď v poslední době čas nějak více psát, takže se omlouvám, všechno Vám to vysvětlím v dalším článku.
Teď už ale k recenzi.

Nejdříve bych Vám chtěla celkově nějak ve zkratce říct, co vlastně značka Saloos vyrábí, co od ní čekat a podobně.
Velká spousta z Vás ji už jistě zná je snadno k dostání třeba v DM, ale nevím, jaké zboží tam přesně pořídíte, takže nejspíše není potřeba, abych to nějak moc obkecávala :D 
Dostala jsem od této firmy 4 výrobky na testování, za což hrozně moc děkuji, protože jsem těmto produktům přišla strašně na chuť. 

Saloos je vlastně bio přírodní kosmetika. Co se mi na ní moc líbí je fakt, že nevyvolává alergické reakce kterými někdy trpím a je určená na každý typ pleti, takže nemusím smutnit, že vůně, kterou bych chtěla, není třeba určený k mé pleti. Firma vyrábí produkty od masážních olejů, balzámů, peelingů, pleťových vod až po rostlinné oleje a podobně.

Jak už jsem psala. Měla jsem možnost vybrat si 4 produkty a dneska bych Vám chtěla představit Zelený jíl.


Je to vlastně pleťová a tělová maska, kterou si sami namícháte. Z letáčku jsem zjistila, že zelený jíl absorbuje z pokožky toxické látky, zbavuje ji nečistot a mastnoty a ještě ji vyživuje.
Já jsem se na ni hrozně těšila. Miluju pleťové masky. Přiznám se, že jako zábal na tělo bych si ji nedala, ale na obličej úplně úžasné.
Namíchala jsem si ji s vodou v poměru 1:1 a přidala jsem ještě olej pro vylepšení účinnosti.
Nanášela jsem ji na pleť normálně na prstech, protože jsem zrovna žádnou špachtličku neměla po ruce. Dala jsem si větší vrstvu a už po pár minutách jsem cítila, jak maska tuhne. Po půl hodince byla úplně ztuhlá a já se ani nemohla usmát, jak byla pevná. Když jsem potom začala mluvit, smát se a dělat grimasy, úplně popraskala. 
Po umytí jsem měla pleť krásně hebkou a voňavou. Používám ji teď pravidelně 2x týdně a cítím, že se mi pleť o něco zlepšila. Jestli je to maskou, nevím, ale rozhodně tomu chci věřit :)

Mějte krásný den
V.

2 komentáře:

  1. Taky ho vlastním a podle mě je to zázrak. Moje pleť se po používání zlepšila.

    Unboxing | Dekorativka.cz

    OdpovědětVymazat