úterý 14. července 2015

SUMMER - fesťák, sluníčko, plány + poradíte s nákupem foťáku?

Zdravím Vás!
Zase po delší době, ale přece!
Moc se za dlouhé odmlky omlouvám, ale prostě moc nestíhám. Snažím se si prázdniny užívat na na 110 % a do toho všeho práce - bomba!
Dneska bych Vám chtěla napsat článek o tom, co jsem od minulého článku vlastně dělala, jak jsem se bavila a co mě čeká, takže určitě čtěte dál.
Zároveň bych se Vás chtěla zeptat na důležitou věc! Chtěla bych si koupit foťák. Už teda nějaký kvalitní a určitě bych za něj dala i něco kolo 10 tisíc. Máte nějaké ověřené tipy a podobně? Potřebuju, aby fotil kvalitní fotky, které by se dokázaly rovnat těm "profesionálním" (rozmazané pozadí a podobně), točil dobrá videa, měl otočnou obrazovku a byl pokud možno lehký. Vím, že mnoho blogerek teď kupuje Olympus Pen E-PL7 a taky o něm dost přemýšlím, Každopádně si ráda nechám poradit.

Před dvěma týdny jsem byla s přítelem na Beats for Love. Už jsem Vám o tom určitě psala. 
Byla to hrozně moc fajn akce. Nikdy jsem takhle nikam nechodila a jsem ráda, že jsem začala, protože to k létu patří. Fesťáky, akce a podobně. 
Byli jsme tam vlastně v pátek a v neděli. Oba dva dny byly moc super, ale přiznám se, že jelikož jsem začala na akce jezdit nedávno, ještě moc nevydržím a v pátek jsem chtěla jet už okolo 1 hodiny ráno domů. V neděli jsme jeli ještě s přáteli, takže to bylo o dost živější. Taky jsem se tam seznámila s pár přítelovými přáteli a užila si to. To už jsme odjížděli zpátky asi ve 3? Možná dřív. 
No, k hudbě. Byla perfektní. Byli jsme vlastně na dnb stage a Dj Sukki nebo Pendulum mě absolutně odrovnali. Fakt super atmosféra a tak. Jen mě trošku zklamal Dj Fresh. Prvně jsem vůbec nechápala, co vůbec dělal na dnb, ale později se to nějak vyřešilo. Prý potřeboval největší stage, co tam byla, tak proto. I když se stylově na dnb nehodil.

Tady jsem se nudila, když jsem v pátek čekala na přítele. Série fotek, kdy jsem si musela vyfotit svou pásku na ruce v mnoha příležitostech :D

Jinak v té pomlce, kdy jsme zrovna na B4L nebyli, jsem zajela za babičkou a ležela na zahradě. Co jiného byste v tom horku chtěli dělat.Jedna z b4l.

V sobotu jsem jela za přítelem. KOnečně jsem si na sebe mohla vzít svoje nové šaty. No jsou teda spíše mojí maminky, ale potřebuju je prostě nosit. Strašně se mi líbí :D To jen taková vsuvka.


K večeru jsme se vrátili k nám do města, protože se tady pořádal Horečky fest 2015. určitě jste o něm někdo slyšeli, je to tady celkem proslavená akce. hrál tam třeba Xindl X, Rybičky 48, Dj Lucky Boy. 
Většinu času jsme teda strávili v Taneční stodole, kde se hrál dnb a podobně. Já, která nikdy nepije, se trochu opila, takže jsem se celkem "vodvázala" a užila si to. Musím taky uznat, že Xindl byl úplně super. Hrozně se mi teď líbí ten jeho novej song Cudzinka, který tam také zazpíval. 

 Fotka z taneční stodoly. Myslím, že Nikisha.

Včera rodiče odjeli na dovolenou a bráchové se odklidili k babičce, takže u mě byl přítel a strašně hezky jsme si to užili. Teda přiznám se, že jsem celé dva dny proleželi a poslouchali hudbu, dívali se na MASH a podobně, ale bylo to moc fajn. Včera jsme si udělali večeři - těstoviny se sýrovou omáčkou a bylo to mňamozní. K pití samozřejmě Big Shock - nic jiného prý nepijeme :DK těm plánům. V neděli se s přítelem sbalíme a pojedeme až do středy na Pasohlávky. Tak strašně moc se těším! Zajdeme si do Aqualandu - určo jste tam někdo byl a víte stejně jako já, jak je to tam boží. Čekejte velký článek se spoustou fotek! :)

Mějte krásný večer :)
V.

2 komentáře: