středa 29. července 2015

SUMMER morning & vacationKrásné poledne všem!
Měla jsem dnes příšernou noc. Každé dvě hoďky jsem se budila a navíc se mi zdál sen, že jsem vraždila. Znáte takový ten bóžo pocit, když se probudíte a zjistíte, že to vlastně není skutečnost? 
Rozhodla jsem se si svoje ráno po téhle šílené noci zpříjemnit, udělala si skvělou snídani, nalakovala si nehty, vyzvedla si očekávaný balíček a teď už jen čekám na přítele, se kterým jsme si na dnešek naplánovali kino. No a čekání si krátím psaním tohoto článku.

Vždycky říkám, že od dalšího dne začnu teda jíst zdravě a cvičit a takhle to pokračuje pořád dokola. Nevím, asi nemám odhodlání a tu výdrž. Když vím, že to, co jím, je zdravé, nějak k tomu i přihlížím a jídlo si nevychutnám. Takže dneska jsem místo ovesných vloček vsadila na palačinky s banánem a čokoládou a mám z toho daleko víc příjemný pocit. I když vědomí, že jste udělali něco dobrého pro své tělo je asi lepší.

Hodně zápasím s lakováním nehtů. Vždycky tak nějak začnu, pak se nehty při zasychání o něco otřu a jsem tak naštvaná, že celou práci odlakuju a nechám je jen tak přírodně. 
Včera jsem si ale koupila první bílý lak a měla jsem ohromnou chuť ho vyzkoušet. S třpytkovým lakem to vypadá dle mého názoru parádně.

Už delší dobu se s Vámi chci v něčem poradit. Mám dlouhé vlasy, vždycky jsem si na nich zakládala a když jsem si je ostříhala, litovala jsem. V poslední době mi přijde, že si hodně holek nechává dělat mikádo nebo třeba jen účes na ramena a vypadá to strašně krásně a elegantně. Miluju své vlasy a nechci potom litovat, že by mi to třeba nesedlo. Takže co myslíte?

Slibovala jsem Vám článek o své dovolené. Byla to moje první dovolená s přítelem a i když byla spíše taková mini, hrozně jsem si to užila.
Nechci tady dávat naše společné fotky a tak (i když my jsme snad žádné nenafotili), ale povyprávím Vám a přidám pár fotek z jedné naší zastávky.
Rozhodli jsme se, že pojedeme na 4 dny kempovat na Pasohlávky (za Brnem). Kdo tam už byl, jistě ví, jaké kouzlo to tam má a jak je to tam skvělé. Kdo tam nebyl, určitě doporučuji, lepší kemping jsem nezažila.
Přímo v kempu jsou dvě laguny. Voda není nějak úplně čistá, ale koupat se v ní dá a je to super. Můžete si pronajmout chatku, apartmán nebo být třeba jen ve stanu jako my. Všude tam jsou elektrické přípojky, takže vy závisláci se nemusíte bát, že by se Vám vybil mobil :P
V areálu je mnoho restaurací (ceny teda šílené, ale to se dalo čekat). Co nás ale zaskočilo. Ráno jsme si zašli na snídani (2 rohlíky, 4 koblihy) a stálo nás to 80,- :D Celkem masakr, ale už jsme tam více nešli, takže se na to dalo zapomenout.

Každopádně, jeden den jsme se zajeli podívat do Lednicko Valtického areálu na ty jejich královské zahrady. Bylo to tak krásné, ale upřímně jsem litovala zahradníky, kteří se o to starají. Bylo to zadarmo a měli jsme procházku na půlku odpoledne v krásném prostředí. Posuďte.


Další den jsme vyrazili do Aqualandu Moravia, což je největší aquapark v Evropě. Je úplně hned vedle našeho kempu, takže jsem to měli kousek a dostali jsme ještě slevu. Strašně jsme si to užili. Všechny ty artakce. Jsou tam tobogány, na kterých jezdíte po dvou na takových nafukovacích kolech. Některé z těch aktrakcí byly takové mírné, ale z některých šel fakt strach a měla jsem kolikrát šílenou chuť řvát :D

A jak si prázdniny užíváte vy?

Mějte se!
V.

5 komentářů:

 1. Verunko,
  mně se na dnešek zase zdálo, že po mně řve strašně moc lidí a že mě odsuzují za to, jaká jsem :/. Noo, to bylo děsné a ještě když si na to teď vzpomenu, tak mi běhá mráz po zádech. Ten sen byl jako živý.
  Jak vidím, tak si ty prázdniny pořádně užíváš a to je dobře! Jen cestujte a podívejte se na další nová a nová místa :).

  http://es-veronica.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejhorší je, že tohle se mi ani nemusí zdát a někdy je to pravda. Lidé odsuzují a třeba vůbec nic neví. Snažím se užívat si je. Přeci jen je za chvíli zase škola :)

   Vymazat
  2. Jojo, taky mi to tak přijde, ale snažím se to nějak nevnímat, i když to občas bolí :).

   Vymazat
 2. Skús to mikádo, ja som sa tiež teraz ostrihala..Mala som dlhé vlasy, ale neľutujem to! :)


  Izabell │my diary/klik/

  OdpovědětVymazat