pátek 3. července 2015

SUMMER! Začátek prázdnin + recenze na tetování z MILUJITO.CZ

Po dlouhé době AHOJ všem! 
Dnešní článek bych chtěla věnovat začátku letních prázdnin, který si zatím celkem dost užívám! 
Tyto články mě baví psát a jsem ráda, že se s Vámi můžu podělit o kousek sebe :)

Na začátku prázdnin mi rodiče odjeli na vodu, takže jsme měli volné auto, což je naprosto super. Zajeli jsme si na Sweetsen fest do Frýdku. Byli jsme tam tuším v pátek - to bylo podle mého názoru nic moc, ale určitě by se to někomu líbilo. V sobotu to ale byla úplná paráda! Dnb jsem přišla na chuť sice nedávno, ale kdo to posloucháte déle, určitě víte, o čem mluvím. Ta stage fakt fičela! Hodně mě mrzí, že potom začalo pršet a i když do hodiny zase přestalo, byli jsme tak promočení, že se to moc nedalo. Byli jste tam někdo?

Zatím jsem prázdniny trávila jen prací, Našla jsem si brigádu na našem aquaparku, kde mě to fakt moc baví! Kdysi jsem pracovala v Continentalu na selekci a dělala takovou tu vizuální kontrolu kontrolovala jsem různé drátky a podobně pod mikroskopem, jestli nejsou přestřihlé a podobně, jenže bylo to absolutně nezáživné, 8 hodin se zdálo jako věčnost a v tu dobu jsem maximálně litovala lidí, co musejí takto pracovat. Stereotypně!
Moje brigáda je absolutně senzační! Mám povinnosti - musím stát u turniketu, sem tam dojít zkontrolovat toalety, sprchy a šatny - jinak můžu sedět na sluníčku a povídat si se spolupracovnicí, která je vlastně i moje spolužačka, takže je to moc super! 
Byla jsem tam od úterý do čtvrtka, pracovala jsem od 12 hodin a za tu dobu se mi podařilo totálně se spálit :D Ale stojí to za to :)Dneska jsem už stihla pouklízet nějaké věci, o které mě mamča poprosila a ve skříni jsem asi po 10 letech našla čoko lupínky! :D Byla jsem šťastná jako malé děcko :D Hned jsem si je musela zalít mlékem jako když jsme byli malí a zpříjemnila jsem si tím den :)

Večer už mě ale čeká Beats for Love! Tuhle akci zažiju poprvé a hrozně se těším! Takže určitě čekejte nějaký článek a fotky :)
S kým se tam uvidím? :)

Recenze 

Už v názvu článku jste jistě zaznamenali, že dnes budu recenzovat tetování, které mi zaslalo 
Milujito.cz, se kterým mám spolupráci! 
Vybrala jsem si jediné tetování, které mi v nabídce přišlo tak nějak originální a od ostatních se lišilo.
Pokud se Vám líbí tetování ve formě nějakých nápisů či vtipných a kreativních obrázků, určitě neváhejte a koukněte se na tento eshop.

K samotné recenzi.
Vybrala jsem si tedy barevného páva je fakt luxusní a do pár dní mi přišla obálka s tetováním.


V návodu stojí, že máte z tetování odstranit ochrannou fólii, přitisknout ho na před umyté a osušené místo na Vašem těle, potřít mokrou houbičkou a tlačit třeba ručníkem po dobu 30 sekund.
Hodně jsem se bála, že mi kousek tetování po sloupnutí zůstane na papírku, ale nestalo se tak a jsem moc ráda. Vypadá to božsky. Pro docílení lepšího vzhledu se tetování mělo ještě omýt vodou.
Teď páv zdobí můj kotník!
Určitě Vám sem po nějaké době připíšu, jak dlouho mi tetování vydrželo, ale tipla bych to tak na 2 týdny :)


Mějte se krásně!
V.

Žádné komentáře:

Okomentovat