pátek 7. srpna 2015

HAUL - Aliexpress, House, Coqui


Ahoj všichni!
V poslední době si nic moc věcí někupuju, spíše jen tak objednávám, dostávám a podobně, takže jsem si říkala, že udělám třeba jednou měsíčně článek, kde shrnu více věcí, které jsem si koupila.
Dneska Vám teda ukážu věci, které jsem nakoupila na Aliexpressu, v House a taky jeden dárek.

Na Aliexpressu nakupuji už po několikáté a přijde mi to hrozně výhodné, protože tam seženu věci o hodně levněji než v Česku. Musím si teda počkat delší dobu než přijdou, ale vyplatí se mi to. Neplatí se tam ani poštovné (u většiny věcí), takže jsem spokojená. Objednávala jsem si více věcí, ale zatím mi přišly jen dvě, takže něco o nich.

Moc se mi tam zalíbilo jedno pouzdro. Nevěděla jsem jak bude velké a podobně, takže jsem si říkala, že ho budu nosit buď na kosmetiku nebo jako penál do školy.
Pouzdro je moc krásné. Je tedy menší, takže ho využiju buď na pár tužek do školy nebo jako malou "záchrannou" kosmetickou taštičku. 
Když mi přišlo, trošku z něj opadávaly nitky, ale to už jsem napravila, takže je vše OK, nic se nepárá, takže za mě super!Už delší dobu jsem uvažovala o tom, že od nich vyzkouším nějakou kosmetiku. Měla jsem z toho strach, protože čínským věcem moc nevěřím, ale jsem hodně příjemně překvapená. 
Koupila jsem si takovou tekutou tužku na oči. Používám momentálně jednu od Essence, ale už po několika týdnech se štěteček začne třepit a je to vlastně celé na houby. Ve vodě se šíleně rozmaže, nejde smýt a občas mě i svědí. Z té z Ali jsem byla fakt nadšená. Ve vodě se nerozmazala, z očí ji smyju během tří tahů tampónkem s odličovačem a je perfektně sytě černá. Mám z ní fakt velkou radost a navíc hezky vypadá.
Nedávno jsme byli s přítelem v nákupním středisku a zavítali jsme do House. Mají tam teď akci, že při koupi dvou kusů, máte jeden s 50% slevou. Vybrala jsem si sluneční brýle, které už jsem celkem potřebovala a tričko, které jsem tam už cca měsíc zpět obdivovala. Oba kousky dohromady mě vyšly celkem levně, takže jsem za koupi ráda. A nakonec. Včera k nám do práce přijeli kluci z Coqui. Roztáhli si tam mega boží sedací pytle, rozložili zboží a z celého toho stánku i z nich sršela strašná zábava. Dostala jsem od nich úplně skvělé žabky. Přiznám se, že s koupi žabek mám vždy problém, jelikož mám větší nohy a nevypadá to moc dobře. Tyhle mi ale hned sedly a byla jsem hrozně překvapená, jak krásně jsou pohodlné a měkké! Moc dobře se v nich chodí a jsem z nich moc nadšená, takže děkuju kluci! :)

 Mějte se krásně a užívejte tropických dní :)
V.

Žádné komentáře:

Okomentovat