pátek 14. srpna 2015

L'Oréal Paris Casting Creme Gloss


Krásné odpoledne všem!

Dnešní článek je pro mě celkem choulostivé téma. Budu tady rozebírat barvu na vlasy, ale také něco, za co se hodně stydím a vlastně se to snažím skrývat, tajit a podobně. Nevím o tom skoro nikdo z mých známých, pouze ti nejbližší. Ale k tomuto tématu to sedí, tak s tím jdu na povrch!
Takže jdeme na to!

Už asi od 15 si barvím vlasy. A to z jednoho prostého důvodu. Mám už i ve svém nízkém věku šediny. Jo čtete dobře! A doufám, vážně doufám, že v tom nejsem sama! Nevím, jestli je to tím, že nejím zeleninu a chybí mi spousta vitamínů nebo jsem to podědila po svém taťkovi. Každopádně mě to hodně trápí a vždycky, když si delší dobu nenabarvím hlavu, někdo si toho všimne a překvapeně se mě na to ptá. Naposledy přítelova maminka, která mě teda uklidnila tím, že ona sama si musí taky hlavu barvit už od 18 let. Nevyberete si no.

Už od těch patnácti let jsme se s mamkou snažily hledat barvu na vlasy, která mi je nebude tak ničit a bude vypadat hezky. Vyzkoušeli jsme od levných až po ty dražší, ale mé hledání skončilo, když jsem narazila na L'Oréal Paris Casting Creme Gloss. Teď už jen střídám různé odstíny, což je snadné, protože tahle barva jich nabízí opravdu šíleně moc. Já jsem si teda nejvíce oblíbila odstín Tmavý karamel. Nevím, všichni říkají, že snad ani nepoznají změnu, ale já ji trochu vidím hlavně když jsem na slunci. Háže nádherné odlesky a vypadá přirozeně.

Více k barvě.
Vizuálně vypadá moc hezky a to podle mého názoru přiláká i hodně lidí. Hlavní je ale vnitřek.
Obsahuje barvicí činidlo, oxidační činidlo, aplikátor, rukavice a balzám.

Já si vždycky přiliju barvící činidlo do lahvičky s oxidačním činidlem a celou ji zavřu pomocí aplikátoru. Dám si na ramena klasicky ručník (hodně barví), nasadím rukavice a navlhčím vlasy.
Výhoda je v tom, že se barva strašně dobře nanáší, takže si vlasy můžu barvit pohodlně i sama. 
Po dobarvení je nechávám kolem 40 minut v uzlu, aby se překryly i ty mé nenáviděné šediny a potom si je umyju šampónem. Nakonec si na ně nanesu balzám, který překrásně voní. Někdy mi připadá, že si tu barvu kupuju jen kvůli němu! Vydrží asi na 4 umytí a vlasy jsou po něm krásně hebké a voňavé.

Barva vypadá moc hezky a vlasy mi nepřijdou vůbec zničené. Spíše ještě posílené!
Mám od přírody horší kvalitu vlasů, tak dělám co můžu, aby nevypadaly zničeně a někdy je to vážně těžké. Snažím se nepoužívat fén ani žehličku a tak jsem ráda, že jsem našla barvu na vlasy. která mi je neničí. Nebo alespoň ne viditelně. 

Takže to shrnu. 
Barva je dle mého názoru dost kvalitní. Nevypadá na vlasech uměle, což je určitě plus, protože jsem se za svůj život setkala už s takovými "hnusy", že narazit na dobrou barvu je snad zázrak. Příjemná aplikace + balzám. Vážně bych tuto barvu všem doporučila a taktéž se ráda dozvím do Vás, co používáte Vy! Takže mi sem určitě napište :)

Mějte se krásně!
V.

3 komentáře:

  1. Já také přemýšlím, že si nějaký odstín koupím.

    SimonetaBlog

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj, u mě na blogu je giveaway i o nějakou kosmetiku, budu ráda, když se zapojíš :) www.getmovincz.blogspot.com

    OdpovědětVymazat