pátek 7. srpna 2015

Sally Hansen Airbrush Legs

Ahoj!

Jak určitě víte, nedávno jsem byla na dovolené a šíleně se tam spálila. Díky bohu už to slezlo dolů a jsem krásně hnědá. Jenže mám celkem problém. Mám hezky opálená stehna, ale ta spodní část nohou je absolutně bílá a vypadá to strašně. Připadám si jak cyklisté - ti jsou vždycky opálení do půl nohou!
Každopádně jsem byla celkem překvapená, když jsem v koupelně uviděla sprej na nohy, který by je měl udělat hezky opálené. Mamča teda nikdy nezklame - vždycky tu nacházím něco nového a vůbec mě to neštve :)
Dneska jsem se rozhodla tento makeup na nohy vyzkoušet a hned jsem věděla, že Vám na něj musím udělat recenzi, takže tady je.

Makeup je ve formě spreje, takže se celkem dobře nanáší i roztírá. Hned když jsem si ho stříkla na nohy, jsem se docela zarazila. Má takovou hnusnou oranžovou barvu - jako některé ty odporné samoopalováky, které nám dělají fleky na těle. Řekla jsem si, že to teda risknu a dám tomu šanci. Rozetřela jsem to a neviděla absolutně žádný rozdíl. Jako, když už si dáváte na tělo "makeup", tak čekáte, že tam nějaký rozdíl bude, ale nebyl. Musela jsem se tím namazat alespoň třikrát, aby to šlo poznat a až pak tam teda nějaký rozdíl byl. 

Nikde se mi nedělaly žádné fleky, což je plus. Celkem jsem už nevěřila, že tomu tak bude. 
Nakonec šel i celkem dobře smýt.
Já osobně nemám na tele takové věci ráda, přijde mi to zbytečné a cítím se v tom taková "upatlaná".

Ke vzhledu a podobně. Balení není nijak lákavé pro oči, spíše mi vizáží připomíná takové ty staré levné kosmetické přípravky, co jsme mívali doma, když mi bylo asi 5 let a vždycky jsem se tím různě patlala. Takové jakoby staromódní, což neurazí, nenadchne, 
Vůně taky není zrovna lákavá, Cítím v ní nějakou umělotinu. Mám u kosmetiky ráda nějakou sladší vůni nebo tak, ale vím, že to u makeupu ani očekávat nemůžu, takže je to v pořádku. 
Barva je, jak už jsem psala, taková hnusně oranžovo hnědá, ale když se rozetře přizpůsobí se pokožce a nevypadám jak nepovedený pomeranč. 

Na závěr. Pokud bych chtěla jít v létě na nějakou akce a byla v situaci jako jsem teď (polovina nohou taková a polovina taková), možná bych nad použitím tohoto Airbrush Legs makeupu uvažovala, abych doladila barvy. Ale někam ven a tak, určitě ne. Chodím hodně k vodě a když jsem viděla, jak snadno se smývá, asi bych se toho bála. To samé v horkých letních dnech. Člověk se potí a riskovat to, že budu mít po hodině na nohou nechutné oranžové fleky, to bych asi nechtěla.

Jestli někomu ale nevadí pocit toho, že má na těle něco takového, určitě to vyzkoušejte. 
Nemyslím si, že je to špatný nápad. Už jsem o sprejích na nohy slyšela dřív a jsem ráda, že jsem si to mohla vyzkoušet. Také jsem si četla pár hodnocení a je to tak padesát na padesát. Hold každému sedne něco jiného, což je pochopitelné. 

Já tedy sama za sebe NE, ale určitě není na škodu si to vyzkoušet. Tedy pokud za to chcete vyhodit pár korun. My ho máme z Parfums.cz, ale myslím si, že je k dostání i v drogériích. 


Tady máte rozdíl - vlevo s makeupem vpravo bez.

Mějte se.
V.

1 komentář:

  1. Tak ten rozdíl j eskvělej! Asi taky budu muset začít uvažovat nad koupí, protože moje nohy, no, radši ani nekomentovat :D
    http://kateandkateblog.blogspot.fr/2015/08/wreck-this-journal-inspirace-no2.html
    Budu ráda za komentář :D

    OdpovědětVymazat