čtvrtek 20. srpna 2015

Scholl Velvet Smooth


Krásný den Všem!

Napřed se moc omlouvám za svou neaktivitu, ale v poslední době vůbec nestíhám. Však to znáte. Někdy se člověku nechce ani psát, protože je utahaný a chce si odpočinout, jindy je to zase všechno o čase a o tom, že ho máme málo. Každopádně bych Vám to chtěla vynahradit, takže můžete čekat jeden článek na dva dny nebo třeba i jeden za den.

Dneska bych vás chtěla seznámit s elektrickým pilníkem na chodidla Scholl Velvet Smooth.
Seděla jsem si s rodinou o víkendu na zahradě, bavili se a užívali si horkých dní (těch už teď bude jen málo, pokud vůbec), když dorazila mamča s nějakým balíčkem. Po chvíli jsem zjistila, že si stačila objednat tento elektrický pilník a byla jsem celkem ráda. Dlouho jsem nad jeho koupí uvažovala, ale vždycky se našlo něco důležitějšího, co nutně potřebuju.
Samozřejmě jsem ho hned nedočkavá musela vyzkoušet, což byl hned první bod úrazu.
Zrovna jsem totiž vylezla z bazénu, měla ještě navlhlá chodidla a strašně jsem se divila, proč mi to jako nebrousí, když ostatním to šlo. No fakt blbeček. 
Když jsem ho vyzkoušela doma v klidu, byla jsem hodně mile překvapená.
Samozřejmě jsem hned musela srovnávat PŘED a PO a vypadalo to, že to fakt zabralo. 
Paty mám teď krásně hebké, bez odumřelé a tvrdé kůže, která na patách bývá. Nemají tak ani takovou tu nažloutlou barvu odumřelé kůže, ale krásnou a zdravou. 
Na tomto pilníku se mi taky hodně líbí, že se dají dokoupit náhradní a vyměnitelné hlavice, takže se nemusíte bát, že Vám po pár měsících bude k ničemu. 
Je taky celkem malý, což je výhoda pro ty, kteří často cestují a chtějí si ho brát s sebou. V pohodě ho "uklidíte" do kosmetické taštičky a podobně. 
Nakonec musím zmínit i jeho elegantní a moderní vzhled. Skládá se z modré a bílé barvy, což je alespoň pro mě krásná kombinace barev, které mám ráda.
Takže kdybych měla hodnotit, za mě stoprocentní bomba. 
Opravdu zaručuju krásná chodidla bez zbytečné odumřelé kůžičky, která nevypadá zdravě. Velkou výhodou je i velikost, design a to, že je poměrně lehký - jak už jsem zmiňovala.
Pokud nad koupí přemýšlíte, určitě mohu doporučit.
Máte s ním někdo zkušenosti? Jak vyhovuje Vám?


Balení vypadá takto.

Mějte krásný zbytek dne.
V.

4 komentáře: