pondělí 12. října 2015

Autumn Outfit I.

Ahoj! 
Dneska jsem si pro Vás připravila kratší článek o outfitu, který jsem vytvořila.
Spousta z Vás neví, jak na tom s oblékáním jsem, protože jsem spíše beauty zaměřená, ale tohle odvětví mě začalo dost bavit a proto bych jej chtěla zveřejnit.
Miluju ležérní styl, ale zároveň musí působit žensky a elegantně.
Jelikož nastal podzim, chtěla jsem udělat outfit v tomto duchu, ale přiznám se, že jsem se přikláněla spíše už k zimnímu období. Venku je šílená zima a dneska mi na kabát spadla první sněhová vločka - byla jsem fakt happy, ale věřím, že nadšení ze sněhu mi nevydrží dlouho.


Věřím, že tento outfit se nebude zamlouvat každému. Velká spousta z mých oblíbených blogerek taky občas vystaví post, ze kterého nejsem úplně nadšená, ale tak to prostě je. Sto lidí, sto chutí.
Černými džíny určitě nejde nikdy nic zkazit a v tomto případě jsem je zkombinovala s teplým šedým kabátem rovnějšího střihu. Začaly se teď celkem hodně nosit a i mě se líbí. Musí se s nimi ale opatrně, aby nenastal okamžik, kdy v něm vypadáte jako šedá kulička.
Šedá a černá je na podzim a v zimě docela častou kombinací a já tyhle barvy miluju, ale rozhodla jsem se celkový outfit rozveselit modrým svetrem, který mu dodá takový ten zimní nádech. Kotníčkové boty, kabelku a šálu jsem doladila do barev dominujících kusů a celkový vzhled bych zakončila jemným líčením a růžovou rtěnkou, která bude působit roztomile. Gelové laky jsem si zamilovala a tento v šedé barvě vypadá příjemně.

Co nosíte na podzim a v zimě nejraději Vy? :) 

Mějte se!
V.

6 komentářů: