úterý 27. října 2015

Rtěnka Makeup Revolution Amazing

Ahoj!

Nám zítřejším dnem začínají konečně podzimní prázdniny a čas odpočinku nastává!
Dneska jsme ještě dopisovali poslední písemku z matiky, které jsem se fakt bála. A popravdě se i teď bojím výsledku :D
Každopádně pokud i vy máte prázdniny, stoprocentně si je užijte, odpočiňte si a naberte spoustu nové energie! Od toho tu jsou :)

Teď už ale k novému článku, který se bude týkat dekorativní kosmetiky. Pár měsíců zpátky jsem si koupila rtěnku značky Makeup Revolution. Tenkrát se teprve rozjížděla, nebyla nijak zvlášť populární a lidé o ní skoro nevěděli. Dnes už ji propaguje kde jaká blogerka a vlogerka a ke koupi další dekorativky od MUR jsem se odhodlala hlavně díky Péti! V poslední době jsem si ji moc oblíbila a pokud hledáte nějaké inspirace ohledně líčení nebo kosmetiky, určitě se na její kanál mrkněte. I když nepochybuju o tom, že ji neznáte :)

Rtěnce jsem moc nedávala vzhledem k její ceně a tenkrát neznámé značce. Potřebovala jsem ale nějakou nude barvu a proto to byla dobrá volba. Nevěděla jsem, jestli mi odstín bude slušet, proto žádná drahá rtěnka nepřipadala v úvahu. Jak už jsem psala, rtěnka je v odstínu Nude a je to taková hezká přirozená barvička - spíše tělová - však všichni znáte.Bohužel nemám s touto rtěnkou moc dobré zkušenosti.
Nevím, jestli je to tím odstínem nebo čím, ale nějak mi vůbec nesedne, i když se mi barva moc líbí.
Konzistence je krémová, avšak na rtech se mi jakoby drolí a neuvěřitelně je vysušuje. Nepomohlo ani, když jsem si rty před použitím rtěnky nabalzámovala. Zkoušela jsem rtěnku použít jen tak jako tvářenku a tam mi přišla, že byla daleko užitečnější. 

Co se obalu týče, je opravdu hezky řešený - jak můžete vidět na obrázku. Černý lesklý se zlatým nápisem. Co se mi ale úplně nejvíce líbí je, že na rtěnce je vždy odstín, který opravdu souhlasí s tím, co je uvnitř. Je to takový jednoduchý, elegantní obal, který nevypadá lacině. Takže hodnocení na závěr je takové, že rtěnka mě svou funkčností vůbec neoslnila. Vypadá hezky, ale obsah mi nesedí konzistencí. Barva je krásná, souhlasí s odstínem na obalu. 
Viděla jsem mnoho dobrých recenzí, ale na jiné barvičky než je tato nude. Proto upozorňuji, že recenze platí jen na tento odstín NUDE!

Mějte krásný zbytek dne!
V.

11 komentářů:

 1. Já mám od MUR červenou a ta mi právě hodně vyhovuje :) Mám v plánu koupit si tuhle Nude, tak teď nevím, jestli do toho jít...-L

  OdpovědětVymazat
 2. Škoda, že není fotka, jak rtěnka vypadá na rtech :-(
  Mám ráda nude odstíny!

  Nela z Beauty Charm

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chystám článek pouze o rtěnkách, tam určitě fotky budou! :)

   Vymazat
 3. Ten odstín rtěnky vypadá bezva, škoda, že Ti nejspíš nesedl :(.
  Doufám, že Ti písemka dobře dopadne, V! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Odstín je super :) já bych nějakou jejich rtěnku chtěla vyzkoušet.
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 5. segra ma 1 a je spokojena,ale kdyz jsem si ji pucila vydrz byla mizerna.
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. segra ma 1 a je spokojena,ale kdyz jsem si ji pucila vydrz byla mizerna.
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat