pondělí 16. listopadu 2015

News & Something About..

Krásný pondělní večer Všem!
Moc se mi nestává, že bych články zveřejňovala během všedních dní, protože mám moc učení a na tohle mi prostě v poslední době nezbývá čas. Dneska jsme ale končili už ve 12 hodin a zítra je volno, takže jsem se do toho mohla pustit a jsem fakt ráda. Chci Vám říct pár novinek, které se v mém životě odehrávají a také konečně povědět o tom slibovaném stužkováku, na kterém jsem byla minulý týden. Byla to úplně nezapomenutelná noc a musím přiznat, že jsem očekávala o mnoho méně. Jsme třída, která si absolutně nesedne v názorech, humoru ani ničem podobném. Jsme rozděleni na skupinky a v těch se více méně držíme. Už někdy dřív jsem psala, že naši třídu "ovládá" skupina silnějších jedinců, což mi většinou vadí, ale tentokrát tomu tak nebylo. Opravdu skvěle ten večer zorganizovali, všichni se zasmáli a dokonce i učitelé tvrdili, že jde o nejlepší stužkovací večírek, kterého se kdy zúčastnili. Měli jsme připravené nějaké otázky a fotky ve formě indicií, podle kterých měli učitelé hádat, o jakého studenta se jedná. Někteří teda dost perlili! Při otázce "Kolik lidí nechodilo do školky?" zaznělo ticho a jeden z učitelů se ozval "Kdo je divný?" :D Prostě takhle to asi nevyzní vtipně, ale když ty lidi znáte, přijde Vám to až neskutečné. Někdy potom došlo samozřejmě také k pasování, při kterém jsme všichni dostali stužku. 


Chtěla jsem Vám sem přidat fotky i ze samotného šerpování, ale jelikož jsem tam se svými třídními, uznala jsem za vhodné, že by se jim asi nelíbilo být takhle zveřejněné na něčím blogu. Každopádně zbytek noci si pamatuju jen tak útržkovitě, hlavně teda to, že jsme se s kamarádkou smály snad všemu. A to, jak mi bylo celý víkend špatně snad ani nestálo za zmínku. Každopádně bych Vám ještě chtěla nastínit to, jak jsem se líčila. Popíšu to jen krátce a na né moc detailní fotce, ale pokud by byl zájem o samostatný článek na téma retro líčení a účes, určitě mi napište do komentářů a já jej zpracuju! I když nevím, jestli se mi to takto hezky podaří znovu.
Klasicky jsem se nalíčila jako vždycky (korektor, rozjasňovač), ale oční linky jsem si protáhla do zobáčku, který byl tenkrát typický. Řasy jsem si namalovala na vícekrát a rty zvýraznila sytě rudou rtěnkou. Co se týče vlasů, normálně jsem si konečky natočila a vrchní část natupírovala (na fotce nejde vidět). Hlavní část byla ofina, kterou jsem si stočila do takové vlknoroury (moje vyjadřovací schopnosti k nezaplacení) a zavázala černou stužku. Na sobě jsem pak už měla jen černé šaty áčkového stylu a v pase stejnou stuhu jako na vlasech. Omlouvám se za nekvalitní fotku, ale jinak to nešlo.


Na začátku článku jsem Vám slíbila i nějaké novinky. První z nich je, že jsem navázala spolupráci s Brandnooz a proto se můžete těšit na měsíční články o jejich boxech. Já osobně jsem na to fakt zvědavá. Hodně lidí si je chválí, ale je i spousta těch, kteří je úplně shodili. Máte s tím zkušenosti?
Já osobně úplně zbožňuju Zoellu ať už udělala cokoliv. Všichni určitě víte, že má novou kosmetickou řadu, do které jsem se fakt zakoukala a nutně si musela něco objednat. Nebudu prozrazovat co, ale určitě čekejte recenzi. Nakonec bych se Vám chtěla omluvit. Jsem si vědoma, že v dalších měsících nebudu už tolik aktivní. Hodně se toho děje, musím nějakým způsobem dokončit gympl, udělat maturitu a přijímačky na výšku. Nakonec jsem se rozhodla pro experimentální biologii v Ostravě, kam se budu s přítelem stěhovat během léta. Strašně moc se těším, až Vám o tom budu psát a budu s Vámi sdílet všechny ty pocity z toho všeho. Už teď se na to období těším a doufám, že i aktivita na blogu stoupne. Přeci jen, už je to další etapa života. A jsem ráda, že u toho budete semnou!

V.

8 komentářů:

 1. Jee fakt ti to slušelo, vypadá to, že sis to užila, tak snad to tak dopadne i u mě :) Přeju ti hodně štěstí s přijímačkama a maturou, určitě to zvládneš! -L

  OdpovědětVymazat
 2. Moc ti to sluší. Pin up look ti padne jako ulitý :-)

  Maru UltimateChic

  OdpovědětVymazat
 3. Ten účes ti moc sluší.
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. krásne stužky! a zaujímavý učes :)

  OdpovědětVymazat