pátek 11. prosince 2015

EOS


Ahoj! Nestíhám, nestíhám psát články a tak ráda bych na Vás měla více času! Každopádně jsem moc ráda, že jsem si ho našla a mohla vytvořit tuhle recenzi. EOS celkově mám hrozně moc ráda - ne proto, že je to rozšířená značka, ale vyhovuje mi ve všech ohledech. Nejradši mám jejich balzámy na rty, kterých už jsem pár vyzkoušela, ale i jejich krémy na ruce jsou skvělé a můžu je jen doporučit. Vím, že o eosech jsou všichni dostatečně informováni, ale i tak jsem si řekla proč ne - mám je ráda a můžu k nim hodně co říct. Začala bych tím, jak vůbec pravý eos poznat od fejku. Alespoň já jsem to vždycky poznala tím, že víčko jednoho padlo na druhý eos a naopak. Přechod by měl být hladký a ne kostrbatý. Všimla jsem si i toho, že pravé jsou o něco menší a jsou prodávány v originálních obalech.


 Já objednávala na eshopu a byla jsem spokojená. Co se ale samostatných balzámů týče - já jsem s nimi hodně spokojená. Vždycky jsem používala zázračné kelímky od Oriflame a i teď je mám moc ráda, ale eos je pro mě praktičtější. Má úplně skvělé balení, se kterým se dobře pracuje, nemusíte jej nabírat na prst jako je tomu u kelímku a hlavně jsou obaly fakt krásné. Já jsem zatím měla jen Strawberry Sorbet, Blueberry a současně používám Blackberry Nektar, který je z nich nejnovější a jsem s ním nejvíce spokojená. Opravdu moc příjemná chuť i vůně. Balzám má klasickou barvu, takže tam nejsou přidaná žádná barviva, což je určitě super. 


Účinky mají úplně super, rty mi dobře hydratují, ale je pravda, že si je mažu fakt co dvě hodiny, protože jsem na tom už závislá (hlavně ve škole, když se nudím). Za mě můžu tedy jen a jen doporučit. Jsou sice trošku dražší, ale dlouho vydrží. Je sice pravda, že kdo hledá, najde možná i lepší za dobrou cenu, ale já zůstávám u těchto a pokud někdo znáte lepší, určitě mi to napište do komentářů! 

Krásný začátek víkendu!
V.

4 komentáře:

 1. EOS jsem ještě žádný neměla, ale spíš než balzám na rty mě láká jejich okurkový krém na ruce :) Nicméně jednou jsem kamarádce dala k narozeninám tento balzám mint a byla s ním moc spokojená, takže asi je tak dobrý jak se říká :) -L

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krém na ruce máme doma květinový a je úplně super. Hlavně se opravdu dobře používá :)

   Vymazat
 2. Eos mám docela ráda..teším se až dostanu další na vánoce.. a chtěla bych zkusit i eos krém na ruce
  bigredevil.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat