sobota 5. prosince 2015

Catrice tužka na obočí


Krásný den Všem!
Dneska mám pro Vás nový článek a to recenzi. Už u některého z předchozích článků jste si mohli všimnout, že mám značku Catrice moc ráda a to hlavně díky jejich úžasnému korektoru. Teď bych Vám ale chtěla představit tužku na obočí, kterou jsem si moc oblíbila. Vyzkoušela jsem už různé stíny, gely i tužky, ale nic mi ještě nesedlo tak dobře jako tohle. Nevím, jestli existuje více odstínů, ale já znám tří a mám konkrétně 030 Black-n-eyed Peas. Je to taková tmavší hnědá, což k mým tmavým vlasům sedí. Hodně mě u tužek na obočí odrazuje fakt, že vypadají nepřirozeně buď díky struktuře nebo díky špatnému nanášení, což už není jeho chyba samozřejmě. S touto tužkou se mi velice dobře pracuje a co víc, má také kartáček, kterým si můžete obočí ještě více upravit. Celý den mi úplně v pohodě vydrží, nikam se nehne a vypadá pořád jako při prvním nanesení. Zároveň se ale dobře odličuje, takže nemusíte mít strach. Mám zkušenost,že jsem si musela celou noc obočí nechat nalíčené a ráno po vstanutí jsem zjistila, že ho mám pořád skvěle upravené, což mě fakt překvapilo! 
Omlouvám se, že není více fotek, ale vracím se domů skoro za tmy a špatně se mi fotí. Tento článek je takový krátký, ale moc jsem Vám o tomto produktu chtěla říct a taky se vlastně zeptat, co používáte vy a co byste mi doporučily? Ráda zkouším nové věci! :) 

Mějte krásný víkend!
V.

6 komentářů:

 1. Tak po této tužce se určitě podívám! :) Já jednou doma objevila starší hnědou řasenku a tak ji používám na obočí :D Jinak mám ještě dvě obyčejné tužky - hnědou a černou, takže bych se už mohla podívat, po lepším produktu!! :D:))

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem velmi spokojená s gelovou tužkou od Avonu :-)

  Nela z Beauty Charm

  OdpovědětVymazat
 3. Já už asi tři roky používám jednu a tu samou tužku od Essence a jsem s ní spokojená, i když teď si říkám, že bych si měla pořídit nějakou novou. Možná, že zrovna právě tu od Catrice :)

  Christmas Giveaway

  OdpovědětVymazat
 4. Já si obočí nijak nebarvím, takže tady naštěstí nemám problém s výběrem. :) -L

  OdpovědětVymazat