neděle 6. prosince 2015

Dr. Belter Cosmetic


Krásné nedělní poledne Všem!
Dneska tu pro Vás mám dlouho připravovanou recenzi. Ze spolupráce s Dr. Belter jsem měla obrovskou radost, protože Vám můžu představit něco nového a to mě těší. Dostala jsem od nich na vyzkoušení pár přípravků, které jsem si hodně oblíbila a v dnešní recenzi Vám je předvedu společně s celou značkou.
Dr. Belter je značka, která se inspiruje přírodou a složení jejich přípravků je také 95 - 100% z přírodních látek. Nabízí 11 linií, které můžete různě kombinovat a které Vám umožní opravdu širokou škálu ošetření pleti. Musím uznat, že spotřeba je úplně parádní. U krému mi vždycky na celý obličej stačil jen malý "hrášek". Co se mi moc líbí je, že tato kosmetika není výhradně pro ženy, ale i muži si tady najdou to své v podobně například čistících gelů, šampónu, balzámu po holení a dalších skvělých přípravků. V dnešní době si spousta lidí zakládá na tom, aby kosmetika nebyla testována na zvířatech, což se u Dr, Belter nemusíte bát. Navíc neobsahuje minerální oleje.
Já jsem na vyzkoušení dostala Krém Marine pro lehce mastnou pleť, pleťovou vodu na odlíčení očí a rtů, dva vzorky make-upů a vzorek krému, který zklidňuje a pečuje po dobu 24 hodin. Ráda bych ještě zmínila úžasný přístup slečny, se kterou jsem spolupráci domlouvala. Se vším mi pomohla, poradila, co se na mou pleť nejlépe hodí a měla jsem z ní strašně fajn pocit, což je moc důležité a je to určitě velké plus! 


Krém Marine pro lehce mastnou pleť jsem si okamžitě zamilovala. Obsahuje výtažky z mořských řas a mořskou sůl. Měl by působit protizánětlivě s čímž naprosto souhlasím a co víc, po nanesení nezanechává takový ten mastný potah na pleti! Je vhodný pro muže i ženy. Krém, jak můžete vidět, je z Linie N. Tato linie obsahuje přípravky, které jsou vyráběny z lehkých přírodních a biologických látek a jsou vhodné téměř pro každý typ pleti. Linie by měla udržovat pružnost, svěžest a elastičnost pokožky. Já krém používám na noc a jsem s ním velice spokojená.
Tady můžete vidět dva vzorečky make-upů (č.0 a č.1). Existuje ještě jeden tmavší odstín, ale mi vyhovoval ten nejsvětlejší, takže pokud jste Sněhurky jako já, určitě do něj běžte. Mám s ním moc dobré zkušenosti - přijde mi lehký, suprovně kryje a moji mastnější pleť trochu vysušuje (redukuje funkci mazových žláz). Je na pleti moc příjemný, vůbec ho necítím a nevytváří nevzhlednou masku. Make-upy jsou z Linie A. Její přípravky jsou určeny hlavně pro potřeby narušené pokožky, zbaví Vás nadměrné produkce mazu, tvorby nečistot a akné. 


Krém taktéž z Linie A používám hlavně pod makeup jako podkladovou bázi. Tady platí to, co tato linie slibuje a to je, že Vás zbaví tvorby nečistot a akné. Je vhodný pro noční i denní aplikaci, ale jak už jsem řekla, používám ho ve dne. Mám zkušenosti, že kdykoliv jsem měla nějaký problém s pletí v podobě zarudlých místeček, krásně mi je zklidnil. Navíc pleť matuje, což já osobně u krémů a 
make-upů vyžaduji.


Nakonec pleťová voda, která slouží k odličování obličeje a rtů. Je dvoufázový, takže ho před použitím musíte vždycky protřepat, aby se obě dvě fáze spojily. Důkladně odstraňuje voděodolnou řasenku, make-up i v mém případě silnou rtěnku, což mi ještě žádný odličovač takto dobře neodlíčil. Jemné rostlinné extrakty chrání pokožku před podrážděním a je vhodný pro všechny typy pleti každého věku. 

Co se týče mých zkušeností v kostce. Chodívala jsem ke kosmetičce, která taktéž měla a propagovala svou vlastní značku, kterou jsem si od ní kupovala. Dr. Belter mi ale vyhovuje o mnoho více, nabízí velkou škálu produktů pro různé typy pletí a to se mi moc líbí. Jsem z ní hrozně nadšená a po měsíci používání velice spokojená. Navíc už zmiňovaný úžasný přístup a přátelská atmosféra při domlouvání spolupráce mě utvrdila v tom, že jde o opravdu dobrou značku, za kterou stojí lidé, kteří Vám ochotně se vším pomohou. Jsem ráda, že jsem Vám Dr. Belter mohla představit a určitě se můžete těšit na další články o této značce!

Hezký zbytek dne!
V.

Žádné komentáře:

Okomentovat