středa 30. prosince 2015

Sally Hansen Gel Polish


Krásný předsilvestrovský večer Všem! Říkala jsem si, jestli článek pro Vás udělat dneska nebo až zítra, akorát jsem si později uvědomila, že touto dobou zítra už budu nejspíše úplně zaneprázdněná jako každý z nás a proto Vám teď přináším poslední recenzi roku 2015! Bude na gelové laky od Sally Hansen - podkladový a klasický gelový, které se dělí do dvou kroků. Step 1 jsme měli už nějakou dobu doma, akorát jsem na něj nechtěla dělat recenzi bez toho druhého, který jsem ovšem nadělila mamči pod stromeček a proto mi nic nebrání! Určitě jste o nich už slyšely. Pořád jsem na ně slyšela jen samou chválu a sama jsem byla zvědavá jaký ten Step 2 bude.


Koupila jsem odstín 150 Pink Pong, protože si myslím, že tyto odstíny se dají nosit naprosto ke všemu a jsou přeci jen takové univerzálnější než nějaké křiklavě růžové nebo třeba šedé - které si ale určitě taky koupím. Jak už jsem zmiňovala, jsou to gelové laky, ke kterým je potřeba lampa na zapékání gelu. Není to moc levná záležitost, ale u nás doma už se jedna vyskytuje a proto to nebyl žádný problém.


Nejdříve je potřeba na nehty nanést podkladový lak, který se zapeče v lampě a až poté natřít samotným gelovým lakem, který se samozřejmě také zapíká. Po každém zapečení na nehtu zůstává malinká slizká vrstvička zbylého laku, která se musí důkladně vyčistit. Poté už jen ruce umýt a nakrémovat. Vypadá to opravdu moc hezky - bohužel jsem dneska nestihla vyfotit nehty, tak je Vám tady snad hodím zítra!


Co se týče práce se štětečkem - je moc příjemná. Štěteček je tak akorát široký, ze super materiálu a lak se jím natírá opravdu dobře. Vzhled laků je také moc hezký, elegantní a líbí se mi, že vršek vždy sedí k danému odstínu. Pokud hledáte opravdu kvalitní gelové laky, určitě vyzkoušejte právě ty od Sally Hansen! Máte s nimi nějaké zkušenosti? 

1 komentář:

  1. Na tyto laky slyším pořád jen samou chválu, tak musí být asi opravdu dobré. Moc se mi líbí ten tvůj odstín :) -L

    OdpovědětVymazat