středa 2. prosince 2015

Wien, Mary Kay and OTHERS

Krásný středeční večer Všem!
Tohle je můj úplně první prosincový článek, ve kterém bych se s Vámi chtěla podělit o pár věcí, které se mi přihodily nebo přihodí. Prosinec mám hrozně ráda, i když začíná být hrozná zima a cestou do školy většinou klepu kosou, ale všechny ty vánoční reklamy, ozdoby, pohádky a možnost obléct se do fakt teplého pyžama a lehnout si do postele s čajem je to nejkrásnější období v roce a hodlám si ho užít. Vy víte, že jsem v maturitním ročníku, avšak jsem se rozhodla se tento měsíc do učení nějak extra nenutit. Chtěla bych si dodělat pár věcí, co se týče maturity, ale řekla jsem si, že když přijdu domů, budu unavená a zralá tak maximálně na horké kakao, nebudu se učit a kazit si tím den. Jako dnes. Zítra píšu písemku z chemie, ale řekla jsem si, že to nějak dopadne a příště si to třeba opravím. Myslím si, že nejsme stroje a přeci jen psát denně dvě písemky - to dá celkem zabrat i tomu největšímu šprtovi (což já rozhodně nejsem). V pátek se chystám do Vídně, kde probíhají vánoční trhy a moc moc se těším. Byla jsem tam už v prvním ročníku ze školy a hrozně se mi to líbilo. Mají tam takové obrovské koblihy, které si můžete naplnit čím jen chcete a pořádně hustou čokoládu, takže doufám, že mě nezklamou a dopřejou mi je! Nádherné byly také stromy ozdobené srdíčkovými lampióny a celkově mě to skvěle nastartovalo na vánoční období. Jedu s přítelem a tak věřím, že to bude o to silnější zážitek, který Vám určitě popíšu v nějakém dalším článku. Byly jste někdy na vánočních trzích? A kde? Určitě mi napište do komentářů!
Co se týče minulého týdne, měla jsem tu čest poznat kosmetiku Mary Kay v rámci kosmetické hodinky, na kterou mě pozvala má známá. Určitě jste se s tím už některá z Vás setkala, ale i přesto Vám k tomu něco málo napíšu. Naučila jsem se, jak o svou pleť pečovat (i když musím přiznat, že tohle asi nikdy dělat nebudu), seznámila se s kosmetikou Mary Kay a nakonec jsem mohla vyzkoušet taky jejich líčení, které bylo celkem zajímavé. Celkově bych ale značku hodnotila, vlastně ani nevím jak. Měla jsem z toho takové smíšené pocity a Mary Kay má navíc celkem drahé produkty, které si studenti bez práce asi nemůžou dovolit. Nemyslím si, že bych na tom s kosmetikou byla nějak špatně a opravdu se snažím si pleť jakž takž udržovat. Bylo to pro mě tedy něco nového a moc ráda jsem si to vyzkoušela. Určitě mi napište i Vaše zkušenosti, jestli nějaké máte!
Nevím, můj život asi není nijak zajímavý. Žiju v malém městě a člověk tady kolikrát nemůže najít inspiraci pro další psaní, proto se na mém blogu objevují především recenze. Všimla jsem si také, že ty známější blogerky se pohybují hlavně v Praze a okolí a někdy mi přijde, že my, co bydlíme ve vesničkách nemáme šanci proti nim uspět, ať už píšeme sebelíp. Máte na to nějaký názor? Možná je to jen moje domněnka, ale přeci jen píšu pro radost a pro Vás a myslím si, že každý takový méně známý blog má své kouzlo. Možná díky tomu, že není tak profláknutý. Přijde mi, že lidi milují blogerky, které píší o módě, o tom jaké spolupráce dostaly, o drahé kosmetice a sdílejí fotky na instagramu se svou snídaní (většinou smoothie, ovesná kaše). Málem bych zapomněla na Starbucks a Costa Coffee - to nesmí chybět! Opravdu si lidé chtějí za své idoly pokládat tyhle holky? Já asi moc ne, mám ráda blogy, které mají SRDCE! Tak jsem se tady trošku rozepsala, doufám, že Vás to neodradí! 

V.1 komentář:

  1. Moc hezký článek! Já na vánoční trhy jezdím do Ostravy, ale ráda bych se na nějaké podívala i třeba do Prahy nebo právě do Vídně :) Jinak souhlasím s posledním odstavcem-jsem taky z malýho města. Mám pocit, že většina je z Prahy/Brna nebo jiného velkého města, kde je to prostě o něčem jiném než tady u nás na konci světa....-L

    OdpovědětVymazat