úterý 26. ledna 2016

Olej na vlasy Orofluido


Krásné úterní odpoledne Všem! Na zítra mám neskutečně moc učení, až si sama říkám, jak to všechno zvládnu. Tři maturitní otázky do biologie, písemka a slohová práce do ruštiny, maturitní otázka do angličtiny ani písemka z češtiny mi rozhodně nezakáže napsat dnešní recenzi, na kterou jsem se moc těšila! Nikdy jsem si moc nevěděla rady se svými vlasy. Jsou dlouhé, šíleně husté a vlastně možná sen mnoha žen. Samozřejmě ale mají své výtky a to třeba takové, že mám suché a roztřepené konečky, se kterými si fakt nevím rady. Teda nevěděla jsem. Mám zkušenosti, že se zaběhnutými značkami, které mají všude samé reklamy, jsem nikdy spokojená nebyla a proto jsem se tentokrát rozhodla vyzkoušet něco nového. Oleje na vlasy miluju a v tomto případě musím uznat, že už bylo pár produktů, které mi celkem sedly, převážně tedy ty od Pantene, ale o tom jindy. Měla jsem možnost vyzkoušet olej na vlasy Orofluido pro všechny typy vlasů, který jsem doposud neznala, ale zahlédla jsem jej u jedné youtuberky ve videu a rozhodla jsem se do něho jít. A vůbec nelituju! Skládá se z arganového, šáchorového a lněného oleje a vlasy má hydratovat a dodávat jim sílu a lesk, tak se na něj pojďme podívat!


Objednala jsem si teda nejmenší množství, což je 5 ml, protože jsem jej nejdříve chtěla vyzkoušet. Ne všechny produkty mi sednou a aby zbytečně ležel doma, to jsem nechtěla. Musím ale uznat, že i když to zní málo, obsahu je opravdu hodně a asi po měsíci používání mám více jak polovinu oleje. Lahvička vypadá moc krásně, ale co je na něm nejlepší je prostě ta vůně! Ta je tak naprosto úžasná, že bych Vám nejradši dala přičichnout. Je taková jemná a příjemná - no musíte zkusit sami. Co se týče účinků. Já si vlasy vždy po umytí nechám volně sušit v ručníku a před fénováním si olej vetřu do vlasů, ale nikdy ne k hlavě, aby nepůsobil mastným efektem. Když jsou vlasy suché, už po prvním použití poznáte, že jsou daleko hebčí a kvalitnější. Já po tom měsíci, co ho mám, vidím výsledky a konečky se mi třepí o mnoho méně, i celková kvalita je o mnoho lepší. Stal se tím tak jedním z mých oblíbenců za tento měsíc a rozhodě bych ho doporučila úplně Všem. 
Máte s ním nějaké zkušenosti?
V.

4 komentáře:

 1. Tak ten bych určitě potřebovala, mám vlasy neskutečně suché snad od přírody :(

  OdpovědětVymazat
 2. O značce jsem ještě neslyšela, ale dost mě tenhle olejíček zaujal, protože by se mi něco takového určitě hodilo :) Díky, hned jdu kouknout na net! -L

  OdpovědětVymazat
 3. Přiznám se, že tento olejíček vidím prvně, ale o to víc mě zaujala tvoje recenze. :)
  Asi se po něm porozhédnu..:)

  ChicByJane.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Já používám Biosilk a jsem s ním spokojená, takže zatím neplánuji měnit, i když tenhle nevypadá špatně :)
  HAUTE BASICS urban decay giveaway

  OdpovědětVymazat