středa 6. ledna 2016

Saloos Tělový balzám


Krásný večer Všem! Upřímně jsem dneska myslela, že už nedodržím každotýdenní recenzování. Neměla jsem absolutně žádnou náladu a ani chuť psát, jen jsem ležela v posteli a užírala se. Je to teď v poslední době pro mě na prd a já moc doufám, že to období už jednou pro vždy překročím! Držte mi palce! Recenze dneska bude na skvělý tělový balzám od Saloos, který jsem si moc oblíbila. Určitě všichni teď v zimě znáte ten pocit, kdy se vám začne loupat nos, vaše rty jsou absolutně popraskané a pleť suchá a pokud to někdo nezná, tak mu fakt závidím! Největší problém mám s popraskanými rty, které mě nepříjemně pálí a bolí a přestal už účinkovat i eos. Ten sice rty krásně zvláční, ale jinak nic. Na suchou pleť jsem vždy používala základní krém od Nivey - je to můj největší pomocník, ale už přestal stačit.


Začala jsem na postižená místa vtírat tento tělový balzám a doufala, že se toho konečně zbavím. Jelikož mám balzám s vůní granátového jablka, pleť mi krásně voní a co víc, je opravdu vláčnější a nos se mi tolik neloupe. Musím ale podotknout, že na rty mi taky moc nepomohl. Vím, že Saloos nabízí také balzám na rty, tak možná proto mi tohle nesedlo, ale vyzkoušet jsem to musela. Balzám má jinak nádherný přírodní obal, který mě osobně zlákal a také jeho konzistence je skvělá. Velice dobře se s ním pracuje, do kůže vsakuje rychle, ale účinně a já si na něj opravdu nemůžu stěžovat.
Znáte tento produkt? Omlouvám se, že dnešní recenze je možná taková strohá, ale měla jsem velkou chuť se do ní pustit, i přes všechno zlé, co se mi teď děje.

Vaše V.


4 komentáře:

 1. Já chvíli používala konopný na obličej, ale moc dobře mi nedělal a byl zbytečně mastný :D ale ráda bych zkusila Saloos oleje! :)
  HAUTE BASICS

  OdpovědětVymazat
 2. Saloos mám moc ráda a tento balzám vypadá opravdu lákavě. Naštěstí se suchou pletí problém nemám, takže si s tím až takové starosti nedělám :) -L

  OdpovědětVymazat
 3. Naštěstí tyhle trable se suchou pokožkou neznám, maximálně se mi udělají jednou za rok menší šuinky na noce ale to je vše. Spíš mám problém s rozšířenými póry a akné

  OdpovědětVymazat
 4. Se suchou pokožkou mám čas od času dost velký problémy. Od téhle značky jsem znala jen ten balzám na rty, tohle je pro mě novinka. Ale rozhodně ho vyzkouším, díky za inspiraci. :)

  ChicByJane.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat