středa 17. února 2016

#case for my phone


Krásný den. Dneska mám pro Vás tak trošku jinou recenzi. Většina z nás neskutečně ráda obléká své mobily do roztomilých, vtipných a originálních krytů a všelijakých pouzder a právě na tohle téma jsem si připravila dnešní recenzi. Dostala jsem možnost spolupracovat s eshopem ePouzdro a vybrat si jeden z jejich nádherných krytů na mobily. Co mě ale hodně zklamalo byl fakt, že se na stránkách nenacházel kryt na Sony Xperia M2 Aqua, který vlastním a proto jsem si tak trochu nejistě objednala kryt na em dvojku, která na něj sice pasuje, ale zdířky má úplně jiných velikostí a provedení je taktéž odlišné. Miluju ty minimalistické vzory nebo vintage styl a proto jsem si objednala takovýhle úžasný kryt s levadulemi jo, tematicky jsem kolem něj musela rozházet usušenou levanduli. Plocha, na které je motiv, měla být 3D a já nějak nevěděla, co si pod tím představit, takže jsem byla určitě moc zvědavá. Přišel mi asi 3 dny po objednání a já když ho otevřela, skákala asi 150 metrů do vzduchu! Ono to, čeho jsem se nejvíce obávala, bylo úplně pryč! Kryt byl přizpůsoben jak pro M2, tak i pro M2 Aqua a tudíž všechny zdířky skvěle seděly. K tlačítkům se dá úplně v pohodě dostat a v tomto ohledu není s ničím problém.


Na téhle fotce snad dobře uvidíte, co se myslí tím 3D povrchem. Materiál je hrozně příjemný a působí opravdu hezky. Barvičky jsou taktéž pestré, všechno je krásně provedené, zkrátka mám z něj radost. Navíc je vše vytvořeno tak, aby povrch krytu neklouzal, což mi osobně celkem helplo. Klasicky je lehoučký a pro větší bezpečnost mobilu si na eshopu můžete přikoupit také ochranné sklo.


Celkově jsem z eshopu a produktu moc nadšená. Tady se kvalita opravdu nemůže rovnat žádným čínským eshopům, ze kterých spousta lidí kryty nakupuje. Co bych ráda také vyzdvihla, je úžasná spolupráce se zástupcem eshopu, který mi tento článek umožnil napsat. Máte už zkušenosti s eshopem? Kde nakupujete obvykle kryty na mobily? 

V.

4 komentáře:

  1. Pouzdro je moc pekne :) Ja objednavam hlavne z tech cinskych eshopu, protoze na tech ceskych je jich na muj telefon opravdu hodne malo a casto se mi jeste zda, ze je to stejne preprodej z ebay apod. :) Ale verim, ze v te kvalite je urcite rozdil :)

    OdpovědětVymazat
  2. Hrozně se mi líbí! Já kryty objednávám klasicky z ebaye a teď tam mám vyhlídnutý jeden právě taky s levandulí :) -L

    OdpovědětVymazat
  3. Hodně libovka :)

    OdpovědětVymazat