úterý 9. února 2016

Color Drama


Ahoj! Nám už zase po prázdninách pomalu začíná škola a já vážně závidím těm, které ty prázdniny teprve čekají. Nemůžu si pořád nějak zvyknout na to vstávání a těším se, až to bude všechno za mnou a začne nová kapitola života. Určitě ten pocit znáte taky. Dneska jsem si pro Vás ale připravila další recenzi a tentokrát na rtěnku, kterou jsem už dlouho chtěla vyzkoušet a jo, poštěstilo se! Takže Vám můžu představit rtěnku v tužce od značky Maybelline s názvem Color Drama a vůbec nepochybuji o tom, že jste o ní už někde neslyšely.


Jak můžete vidět na fotce, celkový vzhled rtěnky je moc příjemný, takový jednoduchý a co se mi líbí je fakt, že na konci rtěnky je znázorněn její odstín, což už se ale na rtěnkách vidí stále častěji. Balení je malé, něco na způsob jumbo tužky, a praktické. 


Co se odstínu týče, já mám doma 140 Minimalist, což je taková starorůžová a jsem s ní naprosto spokojená. Udělá na rtech pouze zdravý růžový nádech, takže o ničem křiklavém se tady mluvit nedá. Práce s tužkou je úplně super, hlavně se s ní skvěle dají rty vykreslit. Výdrž je celkem průměrná, teda pokud pravidelně jíte a pijete, ale s tím se musí samozřejmě počítat. Mi na rtech vydržela takové 3 hodinky a určitě není problém si ji potom opět nanést. Máte s ní nějaké zkušenosti? Plánuju si koupit nějakou matnou tekutou rtěnku a mám na Vás otázku! Kterou byste mi doporučily? Klidně i posílejte do komentářů odkazy na Vaše recenze!

V.

5 komentářů:

 1. Já chci vyzkoušet Sephora lip stain v odstínu č.13, slyšela jsem na něj samou chválu a ten odstín je taky super :)
  HAUTE BASICS urban decay giveaway

  OdpovědětVymazat
 2. Ještě jsem o ní neslyšela, ale vypadá fajn, škoda, žes nedala nějaký swatch nebo rovnou na rtech :/ Tekutou matnou bych si taky ráda pořídila a právě vůbec nevím kde....-L

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem ještě žádnou nezkoušela, ale všechny holky okolo mě si je pořád vychvalují! Musím uznat, že ta pigmentace je opravdu super, takže si brzo také asi nějakou pořídím :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já mám prázdniny až za týden a už jenom počítám zbývající dny. Jinak o těchto tužkách už jsem slyšela, ale osobní zkušenost zatím nemám :) Matnou tekutou rtěnku si taky plánuji pořídit, hodně mě lákají ty od Sephory, ale tam tak často cestu nemám, takže budu vybírat spíše na internetu, nejvíce mě lákají matné tekuté rtěnky od Bourjois TheBalm nebo Pupa :)

  Lovely imperfections | Weleda giveaway

  OdpovědětVymazat
 5. Vyzerá vážne skvelo!

  Na mojom blogu práve prebieha Giveaway s Weledou a budem veľmi rada, ak sa zúčastníš :)
  Hello, my name is Ev

  OdpovědětVymazat