čtvrtek 17. března 2016

Oriflame Giordani Gold Essenza


Už od mala jsem na Vánoce byla hodně obdarovávaná různými toaletkami, parfémy a podobně. Pamatuju si svůj první od Bruno Banani, který byl šíleně přeslazený, ale ještě teď, když jej na někom cítím, jsem úplně unešená. Nebo takové ty toaletky Chupa Chups, které v mém dětství úplně šíleně frčely. Pořád dávám přednost sladším vůním, zkrátka na ty těžší nejsem, ale dospívám do toho věku, kdy potřebuju, aby můj parfém voněl žensky a byl příjemný. Na letošní Vánoce jsem dostala tuším dva parfémy - jeden takovej ten, co se prodává v Orsay a mimochodem fakt krásně voní, no a o tom druhém bude právě řeč. Oba dva podle mě spadají do té kategorie "přestup z dívky na ženu" a já je naprosto miluju. Parfém od Oriflame s názvem Giordani Gold Essenza jsem dostala od přítele a byla jsem fakt šťastná, protože mi už předem ukazoval nějaký vzoreček a mě prostě ani tak nenapadlo, že by mě mohla čekat pod stromečkem.


Parfém má moc krásný flakónek, který na mě působí luxusnějším dojmem. Musím se přiznat, že jsem se zamilovala už na první pohled do toho "víčka", které je posázené plátky zlata a vypadá skvostně. Takže vzhledově nemá žádnou chybu, ale přeci jen o to tu tak moc nejde. Složení vůně je bergamot (hlava), bílé květiny a květ pomerančovníku (srdce) a dřevité tóny (základ). To je pro ty, co tomu nějak více rozumí, protože já si pod těmito body nedokážu absolutně žádnou vůni představit! :D Pro mě je prostě skvělá, taková sladší, ale zároveň hodně elegantní a příjemná. Je to vůně, kterou Vy na sobě prostě necítíte, ale moc Vás potěší, když Vám někdo řekne, jak krásně voníte.


Určitě jsou všude v prodejnách Oriflame dostupné vzorečky a podobně a já si myslím, že tento parfém rozhodně stojí za vyzkoušení. Opravdu můžu říct, že já se do něj zamilovala na první přičichnutí a úplně se děsím okamžiku, kdy mi dojde a nebudu ho mít u sebe!

V.

3 komentáře:

 1. No nějakou novou vůni bych potřebovala, všechny mi docházejí! :D :)

  Everythin Kate

  OdpovědětVymazat
 2. Vůně od Oriflame mě vždycky přišli lepší než Avon, ty teda vůbec nemusím.

  OdpovědětVymazat
 3. S vůněmi od Oriflame žádnou zkušenost nemám, ale tahle nevypadá vůbec špatně! :) Já si pod těmi popisy většinou tu vůni taky nedokážu představit a hlavně je sama neumím absolutně vůbec popisovat :D Jinak na vůně Chupa Chups jsem úplně zapomněla, to jsi mi fakt hrozně připomněla dětství! :)

  Lovely imperfections | Naturalium giveaway

  OdpovědětVymazat