úterý 24. května 2016

Freedom Pro 12 Audacious 3 paletka


Krásný den! Nemohla jsem se dočkat až zase napíšu nějaký článek, recenzi nebo cokoli jiného, protože mi to za tu dobu už hodně chybělo. O tom proč jsem nepsala a že toho nebylo málo chystám samostatný článek někdy ke konci tohoto týdne, tak snad Vám to v něm vše vysvětlím. No a tohle svoje druhé psaní období samozřejmě musím začít pravidelnou recenzí a tentokrát na tuto paletku od značky Freedom. Její přesný název je Freedom Pro 12 Audacious 3 a obsahuje převážně takové nude odstíny, které postupně tmavnou. Moc se mi líbí, že paletka obsahuje jak matné, tak i stíny obsahující třpytky a troufnu si říct, že přesně tyhle odstíny jsou to moje pravé ořechové. Co se týče balení - je hodně obyčejné, což mi osobně vůbec nevadí, ale co mi vadí je fakt, že se dá otevřít fakt jen nehtem, který jsem si na něm hned zalomila, takže teď už jenom pinzetou! :D Součástí balení je také aplikátor, který bývá součástí už snad každé paletky. Určitě není na škodu, já ho ovšem nepoužívám. 


Teď bych se chtěla trošku pobavit o stínech celkově než přejdu k jejich detailnímu okomentování. Paletka tedy obsahuje 12 různých stínů. Podle mě si v ní každý najde to jeho a ani já nejsem výjimkou. Asi takhle, u mě jsou určitě nejvíce používané první čtyři stíny, se kterými se líčím téměř pravidelně na takové to denní trajdání po městě. Když chci ale trošku výraznější look, použiju i druhou řadu. Co se týče posledních čtyř stínů, moc se mi líbí poslední, ze kterého se dá krásně vytvořit třeba přirozená černá linka s nepatrným třpytem. 


Tady jsem Vám chtěla nafotit trošku detailnější fotku, kde si můžete všimnout jak matných, tak i stínů s třpytkami, kterých je v paletce jasná převaha. Matné stíny tvoří jen ten základ pro líčení, který i já sama používám pod samotné třpytivé stíny. 


Co se týče prvních čtyř stínů - jde určitě vidět, že nejsou až tak pigmentované, jak by asi měly být, ale musím uznat, že pro mě Sněhurku jsou pigmentované dost. Vůbec mi nepřipadá, že by první stín od zápěstí  byl až tak světloučký a na víčku nešel vidět. Zbytek ale souhlasí. Podle mě první řada splnila svůj účel - příjemné, nevtíravé, hodící se na každou příležitost. 


Druhá řada už pro mě není až tak zajímavá jako první, ale dva první stíny si mě získaly - takovej ten rosegold a zlatej. Tady už ale možná vidíte, že se stíny trošku "drolí" a třpytky malinko opadávají. Pigmentace je ale super a určitě se s nimi dá hezky vyhrát. 


Poslední řada, musím uznat, je na mě až příliš tmavá, Jsem opravdu hodně světlý typ a preferuju spíše lehké a svěží odstíny. Jak už jsem ale dříve napsala, poslední tmavě hnědý až černý moc to nevynikne stín mi přijde strašně krásnej na vytvoření takové přirozené oční linky. Čím jsem starší, tím mi přijde, že gelové linky na běžné nošení začínají být trošku moc a dávám přednost těm stínovým. 

Jaká drogérková paletka je Vaše oblíbená? Určitě mi napište dolů do komentářů :)

V. 


3 komentáře:

  1. Já paletky z drogerek moc nevlastním, hlavně těch paletek nemám zas tolik. Líbí se mi MakeupRevolution ale já vlastním spíš Sleek nebo ještě některé paletky od Essence se taky dají ale ne všechny. Dále mám jednu od Astor kterou si chválí moje mamka ale mě nepřijde až tak super.

    OdpovědětVymazat
  2. Z odstínů se mi nejvíce líbí právě ten rosegold a zlatý a potom poslední řada, protože já jsem hodně tmavá, takže takové stíny mi sednou :) Jinak já miluju paletku od Sleeku a ráda bych si pořídila nějakou od MUR! -L

    OdpovědětVymazat
  3. Dokonalá paletka, určite si ju chcem zaobstarať! Má nádhernú pigmentáciu ♥

    OdpovědětVymazat