úterý 23. srpna 2016

Freedom Pro Contour


Taky jste podlehli tomu nynějšímu trendu, kdy se opravdu hodně konturuje? Já jsem tomu docela dlouho odolávala, ale když jsem na instagramu a samozřejmě na youtube stále narážela na nějaké tutoriály, rozhodla jsem se, že to vyzkouším. Dlouho jsem vybírala nějakou hezkou konturovací paletku nebo konturovací duo a našla jsem právě to od značky Freedom, které mi pro začátečníky přišlo fajn. Jako vždycky začnu obalem, který se mi opravdu moc líbí, zase je to takový ten minimalistický styl, který vždy vyzdvihuju, ale stejně jako u paletky od této značky, musím i u konturovacího dua říct, že se hodně špatně otevírá pinzeta to jistí.Pokud se Vám podaří do paletky dobýt, najdete v ní dva konturovací stíny a také zrcátko, což je podle mě super, protože zrcátek není nikdy dost. Celkově balení mi přijde dosti pevné, rozhodně se samovolně neotevře a nemusíte mít strach, že by se něco rozbilo. Mně osobně už párkrát upadla a nic, takže to pokládám za velké plus!


Kdybych se měla více zaměřit na stíny. Vybrala jsem si z dvou dostupných verzí tu světlejší Fair, protože mám poměrně světlou pokožku a málo kdy mi produkty odstínově sedí. Co se týče toho tmavšího stínu, přijde mi úplně super. Na mou bledou kůži stačí poměrně málo produktu k tomu, abych hezky vykonturovala obličej a zvýraznila rysy. S tím světlejším už si nevím tak moc rady, protože má podobný odstín jako moje pleť a vlastně nejde vůbec vidět. Na lícních kostech a nosu používám spíše jiné rozjasňovače, které mi tyto partie více zvýrazní.


Oba dva stíny mají tedy pudrovou konzistenci a malinko práší. Troufnu si ale říct, že pro mastnější pleť jako mám já je fakt ideální a i když s krémovými stíny obličej asi více vykonturujete, s tímto duem se to také pěkně dá a celý look vypadá hezky a přirozeně. Konturujete? Jaké produkty k tomu požíváte? Určitě mi napište do komentářů! :)

V.

Žádné komentáře:

Okomentovat