středa 29. června 2016

Mary Kay Mineral Powder make-up


Krásný středeční podvečer! Kosmetiku Mary Kay jsem chtěla už delší dobu moc vyzkoušet a o to víc jsem byla radši, když se mi naskytla ta příležitost. V příštím týdnu zveřejním svůj první amatérský make-up tutoriál právě s produkty Mary Kay a proto bych Vás dneska chtěla seznámit alespoň s tímto minerálním pudrem, který mi opravdu padl do oka.


Balení je opravdu moc hezké, vypadá už tak nějak luxusněji, ale stále trochu decentně. Moc se mi líbí lesklé víčko alias problém při focení a skleněná nádobka. Uvnitř produktu je plastové sítko, které se dá pootočením uzavřít, aby z něj nic neutíkalo.


Co se týče odstínu, já jsem si odstín IVORY 1 vybrala ještě v době, kdy jsem nebyla moc opálená, teď bych možná snesla i trošku tmavší, ale stále dobře sedí. Myslím si, že bude úplně skvělý na podzim nebo zimu. Musím říct, že ho na obličeji vůbec necítím, vypadá absolutně krásně a přirozeně. Já pod něj ještě používám podkladový krém a celý i s korektorem ho zafixuju transparentním pudrem také od Mary Kay.


Tady můžete názorně vidět, že je pudr o trošku světlejší než moje pokožka, což ale po zapracování do pleti není poznat. Práce s ním je taktéž skvělá - vždy si pudr vyklepnu na povrch sítka odkud ho nanáším na štětec a přebytek oklepu zpátky na sítko. Dá se krásně dávkovat přesné množství, které právě potřebujete a nic nepřijde na zmar. Já už jsem o něm slýchávala delší dobu a popravdě jsem nikdy pudrovým make-upům nerozuměla a vlastně ani nevěřila. Teď ale můžu potvrdit, že je moc příjemný a pohodlný na obličeji, bez jakéhokoli pocitu těžkosti. Nakonec můžu potvrdit i fakt, že se mi v něm daleko méně mastí obličej! Máte nějaké zkušenosti s touto kosmetikou?

5 komentářů:

 1. Také jsem kosmetikou MK mile překvapena! :) Dokonce i odstíny mi bezvadne sedí :)

  Everythin Kate

  OdpovědětVymazat
 2. Mary Kay jsem ještě nezkoušela, lákají mě spíše produkty na plet. S minerálním makeupem zkušenost nemám :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 3. Mohla jsem si ho vyzkoušet na hodinky krásy a byl super :).

  http://es-veronica.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Tento púder som dostala na Vianoce, teším sa na jeho testovanie, osobnú skúsenosť som ešte s produktmi Mary Kay nemala.
  Bianka

  OdpovědětVymazat