sobota 11. června 2016

MY SUMMER WISHLIST


Krásný den Všem! Dneska pro Vás mám takový menší článek, který se týká produktů, které bych si chtěla do léta koupit a vyzkoušet je. V poslední době jsem si příliš kosmetiky nedopřála, protože jsem neměla ani pomyšlení a neměla důvod se jakkoli odměňovat. Každopádně si myslím, že by si člověk měl občas udělat radost i klidně jen tak bez důvodu, protože alespoň mě to naladí na tu správnou vlnu a jsem trošku šťastnější. 

První věc, které jste si na mém wishlistu mohli všimnout, je parfém od Marca Jacobse Daisy Eau So Fresh, na kterou si dělám zálusk už fakt dlouho. Přijde mi, že doma mám spíše zimní a podzimní parfémy a tento květinový by se mohl hezky hodit právě na nastávající léto. Skládá se například ze zelených tónů, malin, grapefruitu nebo hrušky, což jsou takové ovocné tóny a to já prostě miluju!

Dalším produktem, který bych si hodně přála je Mary - Lou Manizer od theBalm, který mám na wishlistu už asi od zimy. Je to pořád takový ten nesplněný sen. Za poslední půl rok jsem si oblíbila rozjasňovače, miluju to, jak se od nich odráží světlo a jaký hážou odlesky. Je to podle mě jedna z nejlepších kosmetických vychytávek, teda alespoň pro mě. 

Přiznám se, že Orofluido už jsem doma měla úplně v té nejmenší verzi, protože jsem si ho chtěla trochu ozkoušet než se pustím do větší koupě. Nadchl mě, doslova. Myslím si, že v létě musí být vlasy vyživované a chráněné před sluníčkem. Vždy jsem si jej vtírala do konečků, což se mi hezky oplatilo v podobě zdravých, nepolámaných vlasů.

Tekutou rtěnku od Lorealu mi doporučila kamarádka s tím, že hodně dobře drží a vypadá božsky na rtech. V létě nosím spíše jen balzámy a do rtěnek moc nechodím, protože mi to na sluníčku přijde prostě moc, ale tuhle rtěnku bych chtěla vyzkoušet. Má moc krásné odstíny, které se dají využít právě i v létě na nějakých akcích a podobně. 

No a nakonec bych se Vás chtěla na něco zeptat a poradit se. Po roce mého čistého zájmu o kosmetiku jsem si řekla, že už by bylo asi vhodné vrazit nějaké peníze do pořádných štětců ,protože se to určitě oplatí. Nevím si ale rady, které pořídit a proto bych se chtěla zeptat Vás jaké štětce používáte? Určitě budu ráda za každou radu!

V.

Žádné komentáře:

Okomentovat