pátek 24. června 2016

Rimmel Lasting Finish Mono


Krásné dobré nedělní ráno! Dneska tu mám pro Vás jednu takovou menší recenzi na tvářenku od Rimmelu. Přijde mi, že tento druh tvářenky se v poslední době hodně používá a poté, co jsem si ji koupila a vyzkoušela, jsem se rozhodla, že Vám o ní něco napíšu, sdělím své pocity a podobně. Určitě je super, že se produkt pohybuje v dostupné cenové skupině, ale popravdě musím říct, že daleko více mě přesvědčily tvářenky například os Essence. Co se týče obalu, je obyčejný, průhledný, takže hezky vidíte i odstín tvářenky, ale zase jsem měla problém ho otevřít. Tvářenka také obsahuje štěteček, který já osobně nepoužívám, protože mi absolutně nevyhovuje a někdy si říkám, že by udělali daleko lépe, kdyby místo štětce dali o to víc produktu. Co se týče samotné tvářenky - nejsem s ní moc spokojená. Vyzkoušela jsem ji párkrát a přenechala ji mamce, které naopak docela sedí. Mi na obličeji dělá takovou nepřirozenou barvu, trošku mi flekatí, s čímž u jiných tvářenek problém nemám a práší jasně je to pudrový produktObjednala jsem si odstín 220 Madeira, který má takový broskvový nádech a přišel mi na jaro a léto celkem použitelný. Nějak jsem to neodhadla, protože mi přijde, že mé hodně světlé pleti vůbec nesedí a dělá ze mě Marfušku. Dala jsem jí několikrát šanci s tím, že jsem si říkala, že jde určitě jen o špatný den a podobně strašně super, ale opravdu je to tím, že mi odstín nesedí a doporučila bych jej spíše snědším typům. Máte s tvářenkou zkušenosti? 

V.

4 komentáře:

 1. Já tedy tvářenku vůbec nepoužívám. Mám už několik let ty perličky z Avonu a jedu jen ty :D. Ale zase neee nijak často, jen když se prostě někam jde nebo mám náladu. Jinak jsem bez tvářenky i bez perliček. I když mi mi jedna kamarádka, co dělá kosmetiku, říkala, že tvářenka by měla už tak nějak být součástí každého make-upu :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D :D ty perličky z Avonu jsou legendární :D pamatuju si, že je používala mamka, když jsem byla malá :D Já zase bez tvářenky moc nechodím, nějak mi přijde jako oživení celého make-upu :)

   Vymazat
 2. Znám tuto tvářenku z drogerie ale nikdy by mě nenapadlo si ji koupit. Asi fakt raději vždycky sáhnu po nějaké z limitek od Essence. Štětečky a houbičky které často bývají u stínů, tvářenek či pudrů také nepoužívám a souhlasím že místo těch košťátek mohli přidat třeba do lepšího obalu nebo prostě lepšího produktu. Tvářenky používám a nedokážu si bez ní představit běžné líčení. Momentálně používám zapečenou od MakeUpRevolution nebo Kiko.

  OdpovědětVymazat
 3. Já tuto tvářenku mám a jsem s ní spokojená :) Ale nikdy jsem žádnou jinou tvářenku neměla, tak nemám moc s čím porovnávat :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat