středa 20. července 2016

Dermacol Bonbon Wet & Dry Eye shadow


Vždycky jsem preferovala spíše paletky, protože mi přišly daleko skladnější než jednotlivé stíny. Mám svoje líčení v kosmetické taštičce a takhle jsem vždycky vytáhla jednu paletku a nemusela se zabývat hledáním konkrétních stínů. Když ale mamča domů donesla tyto dva úžasné, malinké a strašně roztomilé stíny, neodolala jsemDermacol jsem celkově ještě neměla moc možnost vyzkoušet, nikdy mě to k němu nějak extra netáhlo, ale tohle je fakt pecka. Tyto Dermacol Bonbon Wet & Dry mini oční stíny se dají koupit normálně v drogérii odkud je mám i já, ale pokud byste chtěli trošku živější barvičky, určitě mrkněte tady


Co se obalů týče, jsou opravdu malinké, ale mi přijdou strašně roztomilé. Vzhledově jsou hezké a hlavně opravdu pevné, takže se nemusíte bát, že se Vám v kabelce otevřou a poničí. Oba stíny jsou na tom kvalitou úplně stejně. Malinko práší, ale není to nic strašného. Pigmentace je dobrá, na víčku mi drží krásně už od rána a to jsem lítala po městě, takže za mě opravdu kvalitní v poměru k ceně.


Stín, který já využiju poměrně více, je v odstínu Bonbon č. 172. Je to taková krásná champagne barvička s lehkým shimmerem, takže se na světle krásně leskne, ale zároveň vypadá přirozeně. Na léto je naprosto perfektní, ale dovedu si s ní představit líčení i na večerní události a podobně.


Druhým odstínem je Bonbon č. 8, který už je o dost tmavší, já osobně jej používám v záhybech očního víčka nebo do vnějšího koutku oka a vypadá moc krásně. Stejně jako u předchozího stínu i tento je se shimmerem a velice vhodný jak na léto, tak i na večerní líčení.


Tady můžete vidět, že pigmentace je opravdu nádherná, mě osobně hodně překvapila. Za dobrou cenu seženete stíny, které jsou hodně kvalitní, vydrží a vypadají pořád nádherně. Používáte dekorativní kosmetiku od Dermacolu? 

3 komentáře:

 1. Líbí se mi více ten hnědý odstín :) Takové odstíny já mám moc ráda! :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 2. Oba dva stíny se mi moc líbí :) Ale stejně jako ty mám radši paletky očních stínů :)

  GIVEAWAYAnother Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. Oba stíny se mi moc líbí, pigmentace je určitě dobrá ale i já více preferuji menší paletku s obsahem více stínů.
  Dermacol mám ráda ale je pravda že tolik té dekorativky od nich taky nemám. Momentálně mám akorát rtěnku, korektor, pudr a make-up který už je skoro na dně.

  OdpovědětVymazat