neděle 17. července 2016

Jemné peelingové mýdlo s vanilkou a levandulí MYLOPřijde mi to jako nedávno, kdy jsme jezdili na prázdniny do přírody třeba na tábory nebo k babičce a mám v hlavě pořád uchovanou tu vůni tuhých mýdel v takových těch plastových krabičkách, kterými jsme byli nuceni se mýt. Tenkrát to pro mě bylo fakt utrpení, protože to pořád klouzalo a bylo to nechutně mlazglavé, takže jsem  tahle mýdla ze srdce nenáviděla. Pominulo pár let a mamka je začala domů nosit znova - díkybohu pro jiné účely. Dávala nám je do skříní s oblečením, aby je to provonělo a popravdě, mám je tam až doteď a jsem s touto vychytávkou fakt spokojená. Když jsem ale dostala možnost vyzkoušet nějaké produkty z eshopu krásná každý den, rozhodla jsem se vyzkoušet jemné peelingové mýdlo s vanilkou a levandulí Mylo a připomenout si ty krásná dětská léta.Co bych chtěla moc moc vyzdvihnout je, že každý produkt z tohoto eshopu je nádherně zabalený, má kouzelná balení a ta vůně! Jak můžete vidět i u tohoto mýdla, balení je opravdu nádherné a popravdě jsem se mýdlem vůbec nechtěla mýt, protože mi bylo jasné, že ho zpět do balení už nevrátím. Takže mi tady leželo asi týden, kdy jsem k němu pořád jen čichala a obdivovala ho, než jsem ho poprvé vyzkoušela. 


Co mě na mýdle překvapilo hned jako první byl fakt, že neobsahuje absolutně žádné umělé vůně, barviva, živočišné tuky nebo palmový olej. Je to čistě přírodní produkt, který je vyráběn ručně a obsahuje bourbon vanilku a provensálskou levanduli. Semínka vanilky působí jako jemný peeling a zbavuje pokožku od odumřelých buněk a nečistot. Já sama můžu potvrdit, že obyčejné sprcháče se tomuto mýdlu vůbec nemohou rovnat. Mám po ní krásně jemnou kůži a navíc tu vůni cítím opravdu celý den, což je pro mě moc důležité. Zároveň vím, že svému tělu nedávám žádné škodlivé látky. 


Je strašně krásné, že si výrobci dávají práci i se samotným produktem, soudě podle vyraženého loga Mylo, které mýdlíčku dává krásný vzhled. Na fotce můžete také vidět kousky vanilkových semínek. Jaký máte na přírodní mýdla názor Vy? 


9 komentářů:

 1. Já od této značky zkoušela sérum a bylo naprosto úžasné :) Každopádně chystám se od této značky vyzkoušet další produkty a i jejich mýdla.
  Gabrieless

  OdpovědětVymazat
 2. Přírodní mýdlo jsem měla pouze ve vzorečku od Soaphoria a ještě doma nějaká mám. Nedají se vůbec srovnávat s klasickými mýdly. Vůně jsou úžasné. :) Tohle vypadá moc krásně
  Narozeninová giveaway

  OdpovědětVymazat
 3. Tohle je zaručeně super a velmi toto podporuji. Také jsem měla možnost vyzkoušet přírodní mýdla od firmy Mýdlo z farmy. Za mě je to veliký pokrok a na mé pleti mělo opravdu dobrý dopad. Taky ho uchovávám v plastové krabičce :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V poslední době jsem se taky hodně přiklonila k přírodním produktům. Nějak mi není jedno, co na pleť a tělo dávám :)

   Vymazat
 4. Prírodné produkty sú stále tie najlepšie :) Od mylo mám doma balzám na suché nožky a je to jeden z mojich obľúbených produktov -> zázrak :)
  Caroline ~ Giveaway

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to musím vyzkoušet! Trápí mě hodně suchá pokožka hlavně na nohou a stále jsem nenašla nic, co by to změnilo :D Takže děkuju moc za tip :)

   Vymazat
 5. Od této značky mám naprosto dokonalý olej, na který chystám recenzi a taky černé mýdlo. Navíc mi to přišlo v naprosto dokonalém balení, viz unboxing na blogu.
  Www.siraelxy.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat