středa 13. července 2016

Kokosová vlasová kúra Uniq One Care


Obzvláště v létě mám vlasy hodně vysušené, trápí mě roztřepené konečky a fakt, že jsou absolutně bez objemu. Samozřejmě chlorovaná voda a sluníčko jim dávají dost zabrat a proto jsem se rozhodla pořídit si přípravek na nějakou tu ochranu vlasů. Nakonec jsem se rozhodla pro kokosovou vlasovou kúru Uniq One Care od Revlonu, která obsahuje skvělé látky a mé vlasy jsou po ní opravdu o moc hezčí.


Kokosová kúra by měla regenerovat suché a poškozené vlasy, zabraňovat roztřepeným konečkům, dodávat vlasům objem a chránit je. Než jsem kúru začala používat mé vlasy byly opravdu hodně vysušené a bez lesku nebo jakéhokoli objemu. Po měsíčním používání jsou vlásky o moc hezčí, hlavně co se týče toho vysušení a také jsou silnější a zdravější. Co mohu absolutně pozdvihnout je ta neskutečná vůně kokosu, která mi na vlasech drží opravdu až do dalšího umytí, což je skvělé. Navíc sprej vlasy nijak neslepuje a usnadňuje mi rozčesávání mokrých vlasů.


Kúra je klasicky v lahvičce s rozprašovačem, což je pro mě osobně pohodlnější než oleje, které si musím vylít na dlaň a mastnotu jde obtížně smýt. Dávkování je úplně v pořádku a také celkový vzhled balení je moc hezký, jednoduchý. Tímto vším pro mě předběhl i milovaný olejíček od Orofluida a mohla bych jej opravdu doporučit všem. Chráníte své vlasy v létě před zátěží? Jak? 

4 komentáře:

 1. Musim se priznat, ze v lete zadnou extra peci nepouzivam, ale tahle kura vypada opravdu lakave :-)
  Lovely imperfections

  OdpovědětVymazat
 2. Musim se priznat, ze v lete zadnou extra peci nepouzivam, ale tahle kura vypada opravdu lakave :-)
  Lovely imperfections

  OdpovědětVymazat
 3. Tak že by konečně produkt na moje suché vlasy? :D Vypadá hodně dobře! :)

  EVERYTHIN KATE

  OdpovědětVymazat