čtvrtek 7. července 2016

Soaphoria čistící pěnaJeště nikdy za tu dobu, co píšu svůj blog, jsem neměla potřebu psát článek v 10 hodin večer. Vždycky jsem to nechala až na další den a měla za to, že to nějak dopadne - což vetšinou nedopadlo, protože mi do toho vlezlo něco důležitýho a já vůbec nestíhala. Proto jsem si dneska řekla, že nebudu nic odkládat a článek, který jsem pro Vás na dnešek měla připravený prostě vydám jsem šíleně unavená, ale mám z toho odhodlání radost. V poslední době jsem si hodně oblíbila přírodní kosmetiku a začala se více zajímat, co svému tělu takhle z vnějšku dávám. Jedním z mých prvních přírodních produktů na pleť se stala tato čistící pěna na mastnou pleť od značky Soaphoria. Z e-shopu krásná každý den mi ji zaslala na vyzkoušení Míša, ze které jsem už na začátku naší konverzace měla strašně hezké pocity a už tehdy věděla, že všechno bude naprosto fajn a produkty mi sednou.Ještě bych tady krátce řekla něco k balíčku, ve kterém mi produkty z eshopu přišly. Byly úplně úžasně zabalené, balíček byl vystlán senem a dokonce v něm byla i kartička, kterou Míša vlastnoručně podepsala, což dokazuje i to, jakou si se vším dává práci a jak ji to baví. Přiložená levadule krásně provoněla celý balíček, takže za mě tento e-shop ať už se to týče produktů nebo komunikace, vřele doporučuji!


Několikrát se mi stalo, že jsem na instagramu nebo u někoho na blogu vídala tyto čistící pěny a podobné produkty ve skleničkách a přišlo mi to strašně krásný. Přeci i produkty, které používáme na obličej a podobně, nemusej být toho drogérkového a lékárenského typu, ne? Protože tohle je naprostá pecka! Vzhledově výrobek vypadá neskutečně a na mě působí hrozně domácky, láskyplně, ale zároveň i tak nějak propracovaně.


Co se týče složení. Mám mastnější pleť a proto jsem také vybírala výrobky určené spíše pro tento typ pleti, což se mi podařilo. Maska obsahuje aktivní uhlí, které mi hezky na pleť působí, čistí ji do hloubky a hezky zmatňuje. Dále ricinový a čajovníkový olej, které by měly mít výborné antibakteriální účinky, olej z černého kmínu, který pleť hezky regeneruje, výtažky z arniky horské pro redukci otoků a podráždění, no a nakonec esenciální oleje z eukalyptu citrónového, které pleť krásně probudí.


Vždy když si pěnu nanáším, texturou mi spíše přijde jako takové bahýnko vlastně i barvou, ale není to nic nepříjemného. Já si popravdě mytí obličeje vždycky moc užívám a to hlavně díky této čistící pěně. Nedokážu moc specifikovat vůni produktu, ale je mi celkem příjemná a je možné, že v ní trošičku cítím citrusy. Co se týče mého názoru - používám pěnu dvakrát denně, večer hlavně i na odlíčení a popravdě mi zatím nic nevyhovovalo více. Máte s touto značkou zkušenosti? 

2 komentáře:

  1. Soaphoriu mám hrozně ráda, především jejich masky a květinové vody :)
    Gabrieless

    OdpovědětVymazat
  2. Já vyzkoušela masku na plet i sprchovou pěnu, ale tahjle cistící pěna by mi urcite vyhovovala, díky za tip :)
    Miska blog

    OdpovědětVymazat