pondělí 8. srpna 2016

Bioderma Sébium Gel Moussant


Krásný večer! Především v létě mám strašnou potřebu si o něco více čistit pleť, protože jsem aktivnější než po zbytek roku a také sem tam to horké počasí tomu nepřidá. Mám smíšenou pleť, ale okolí nosu se mi hodně mastí a zatím jsem ještě nenašla žádný přípravek, který by mě toho zbavil. Dlouho jsem ale hledala něco, co bude mé pleti vyhovovat ve všech směrech - zkoušela jsem Niveu, Baleu, Dove - nic nepomohlo. Až jsem se rozhodla vyzkoušet přeci jen o trochu vyšší kvalitu, vsadila na Biodermu a její Sébium Gel Moussant a doufala, že za to ty peníze stojí. A stály!K dostání jsou různě velká balení a také způsoby dávkování. Já se rozhodla pro 200 ml balení verzi. Navíc si můžete vybrat mezi klasickým balením v tubě a nebo s dávkovačem. Hodně jsem přemýšlela, ale jelikož se stává že sem tam cestuji a svoji kosmetiku přenáším, gel v obyčejné tubě bude daleko praktičtější. Musím také říct, že Biodermí balení vždycky vypadá krásně a jakoby tak čistě, že z toho na mě sála takový "lékařský" pocit snad chápete.


Gel je vhodný pro smíšenou až mastnou pleť se sklony k akné, což je přesně to, co já potřebuji. Obsahuje patentovaný komplex Fluidactiv, který skvěle čistí pokožku a reguluje tvorbu kožního mazu. Nanáším si jej každé ráno a večer a můžu říct, že už po týdnu používání vidím podstatný rozdíl. Říct, že mě zbavil mých problémů, které mám v okolí nosu, to bych kecala, ale pravdou je, že se mi pleť pomaličku zlepšuje a já to přikládám na hřbet tomuto skvělému čistícímu gelu. 


Konzistence je skvělá, příliš nepění a stačí opravdu maličko k vyčištění celého obličeje, krku i dekoltu. Navíc má krásnou osvěžující vůni, což jsem po všech těch alkoholových, pálivých, nepříjemných prostředcích uvítala. A co Vy? Také řešíte problémy s mastnější pletí? Jaké máte osvědčené přípravky?

3 komentáře:

 1. Mám jiný gel, ale také od biodermy a jsem s ním nadmíru spokojená :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám bohužel také mastnou pleť a dlouho jsem nemohla najít nic, co by mi pomohlo.. Nedávno jsem začala používat čistící gel od Mixy a za mě je skvělý :)

  GIVEAWAYAnother Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. Já to mám v tom velkém balení a jsem spokojená , i když jem líná to používat :D
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat