pátek 26. srpna 2016

Obličejový Detox Johnny Organic


Vždycky když začnu psát nějaký článek, pustím si k tomu hudbu a už tam vzniká stěžejní problém, při kterém se psaní protáhne klidně i na pár hodin. Nejsem opravdu schopna známou písničku jen poslouchat, ale začnu si do ní samozřejmě zpívat - a tak to dopadá, když děláte dvě svoje lásky najedou. Takže ubírám volume a budu doufat, že z toho dneska něco vyleze. Ještě jsem se Vás ale chtěla zeptat, jestli to s maskami na obličej taky máte tak, že se vám většinou nechtějí absolutně patlat na obličej? Já to fakt nesnáším! To hnusné patlání, čekání na zaschnutí během kterého mě pleť stahuje a pak to ani nejde pořádně smýt - fuj fuj. I přesto vám sem ale dneska hodím jednu recenzi a ano na pleťovou masku, no, vlastně ne tak docela.Já se myslím ani nemusím ptát, jestli znáte značku Johnny Organic, že? Přijde mi, že je v poslední době hodně omýlaná hlavně v okolí blogerek, takže pokud je četet, určo o ní víte. Já jsem měla díky úžasné Míše z eshopu Krásná každý den možnost vyzkoušet obličejový detox ve formě peelingu a masky vysvětlím, nebojte a byla jsem fakt nadšená na to jak tyhle věci nemám ráda paradoxní, když jsem si ji vlastně vybrala. Musím moc pochválit balení, které je opravdu krásné, papírové a hlavně skvěle řešené, protože má takový ten stahovací uzávěr, který všechen obsah udrží vevnitř.


Ke složení nemám co vytknout - je 100% přírodní, což je z produktu také cítit. Obsahuje složky zelených super potravin, které jsou bohaté na minerály, vitamíny a můžu říct, že zeleně taky voní! Opravdu, cítím z něj něco jako matcha, která mi moc voní a je pro mě hrozně osvěžující. Maska detoxikuje, doplňuje pleti živiny a samozřejmě odstraňuje nečistoty.


O dvojím využití jsem vám už psala a je to fakt, který i mě osobně hodně potěšil. S práškem, který je uvnitř balení, můžete vytvořit jak peeling, tak i masku, protože si konzistenci mícháte sami. Přiznám se, že sama jsem zkoušela pouze tu formu masky, která mi přišla moc super a nebojím se tvrdit, že peeling bude to samé.
Maska: v mističce si smícháte jednu kávovou lžičku prášku s jednou lžičkou vody a promícháte. Vznikne vám pasta, kterou nanesete na obličej, popřípadě i krk a necháte působit 15 - 20 minut do té doby vám maska na obličeji ztvrdne. Potom jednoduše smyjete. Masku můžu moc doporučit. Je sice pravda, že mi bylo trochu nepříjemné, jak mě při zasychání stahovala, nemám to zkrátka ráda, ale účinky má perfektní. Pleť vyčištěná a projasněná.
Peeling: smíchejte půl lžičky prášku se stejným množstvím vody, naneste na obličej a krk a krouživými pohyby pleť masírujte. Následně opláchněte.
Jak už jsem řekla, detox můžu jen a jen doporučit. Je účinný a navíc víte, že do svého těla nedáváte žádné jemu neprospěšné látky.

2 komentáře:

 1. S maskami to mám dost podobně, vždycky se do nich musím nutit a ještě když je musím nějak připravovat? Prostě nehorázná lenost :D Slupovací masky jsou prostě nejlepší co do způsobu použití, jen ne vždy těmi účinky bohužel :D Tuhle masku mám v té růžové variantě a když už se teda donutím a připravím si ji, tak výsledek vážně stojí za to, to můžu jen souhlasit, ale jako peeling mi (alespoň ta moje varianta) přijde taková slabá. Teda, taky jsem to nezkoušela, ale když si z ní dělám masku, tak mi nepřijde, že by tam byli nějaké peelingové částečky, takže by to podle mě určitě chtělo přidat třeba Himalájskou sůl nebo něco podobného :)
  Lovely imperfections | Giveaway

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slupovací masky mě vždycky rozčilují, protože mě to slupování dost bolí :D Tak potom proklínám okamžik, kdy jsem si ji napatlala na obličej :D

   Vymazat