úterý 13. září 2016

Maybelline Lash Sensational řasenka


Takže mám za sebou zápis předmětů, zajištění všech potřebných kartiček do školy a na dopravu je jich snad 5 a teď už jen čekám na pondělí, kdy se poprvé vydám do mi úplně neznámého prostředí. Bude to makačka a vážně se na to netěším, ale teď si ještě užívám posledních dní volna a proto vám píšu další článek. Vždycky jsem měla problém s výběrem řasenky. Za své vlastní řasy jsem ráda, protože jsou krásně husté a dlouhé, ale i tak jsem si nikdy nemohla od používání řasenky pomoct. Za tu dobu, co se líčím, se mi podařilo najít všeho všudy snad jen 4 dobré řasenky, které mi opravdu seděly - zbytek mi buď dělal efekt tří řas, drolil se nebo rychle vysychal. Už kdysi jsem dělala recenzi na řasenku od kosmetické značky Dr. Belter, se kterou jsem byla fakt spokojená, ale protože už začala docházet, musela jsem si vybrat jinou. Myslím si, že řasenka Lash Sensational od Maybelline je na trhu už delší dobu, ale já ji přišla na kloub až teď.Úplně jako první mě na ní zaujal design, který je překrásný, hlavně tedy ta barva. Četla jsem už pár hodně dobrých recenzí, takže jsem už měla pár dobrých důvodů, abych ji vyzkoušela. Řasenku používám v kombinaci s kleštičkami na řasy a musím říct, že PECKA. Snad žádná řasenka mi neudělala takto krásně dlouhé a tmavé řasy. Používám ji už delší dobu, nevysychá a má pořád stejné účinky. 


Kartáček má trochu zvláštní tvar, ale skvěle se s nim nanáší, dobře pročeše a protáhne řasy a opravdu se dostane i do koutku a podobně. Navíc je gumový a pevný, takže se nijak neohýbá a řasenka se s ním nanáší moc dobře. Je to jedna z mála kosmetických věcí, se kterými jsem za poslední měsíce byla fakt spokojená a kterou bych se nebála doporučit každému. Používáme ji s mamkou a obě na to máme stejný názor. Máte taky oblíbenou řasenku? 

6 komentářů:

 1. Tuhle řasenku mám strašně ráda :) za poslední půl rok jsem používala 6 možných řasenek všech cenových kategorií a tahle je stejně nejlepší :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tuhle řasenku jsem měla v ruce už několikrát, ale vždycky mě odradil její kartáček.. Čtu na ní ale tolik pozitivních ohlasů, že příště už si ji určitě koupím :)

  AXE Giveaway | Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, to znám :D Taky jsem si říkala, že ten kartáček bude úplně na prd, ale nakonec jsem ráda, že jsem ji vyzkoušela :)

   Vymazat
 3. Po téhle řasence jsem se už dívala, jako zaujala mě, ale nejak se mi nepozdává právě kartáček :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 4. Tuto zrovna používám a zařadila se mezi mé nejoblíbenější :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat