středa 21. září 2016

Naturalium Fruit Pleasuer Melon tělové mléko


Krásný středeční den. Jak už víte, od pondělí jsem nastoupila na vysokou školu a ta mi bere opravdu veškerou energii. Více bych se chtěla rozepsat v dalším článku, který plánuji na zítřek a věřte, že to nic moc příjemného nebude. Každopádně i takový je život a já se s vámi chci podělit o co nejvíce momentů. Dneska mi škola skončila výjimečně brzo, takže už od dvou hodin sedím v nákupním centru a rozhodla jsem si ten ždibek času, co teď mám zpříjemnit a napsat pro vás další recenzi. Vím, že taková ta pomyslná éra, kdy se hodně řešily tělové mléka a vůně od Naturalia už tady byla, ale jak jste si určitě všimli, nikdy jsem nešla s davem a o produktech většinou píšu až poté, co tak nějak vymizí z podvědomí ostatních. Mléko sice vlastním už skoro rok, ale myslím si, že je to něco, co stojí za zmínku, přeci jen jsem jej fakt dlouho testovala.
Vybrala jsem si tělové mléko s vůní vodního melounu a v tomto případě musím uznat, že jsem opravdu nešáhla vedle. Když jsem si jej tenkrát kupovala, hodně mě zaujala jedna věc a to, že je mléko bez parabenů. Začala jsem tyto věci řešit cca od té doby a byl to takový můj prvotní impuls pro to, abych používala přírodní kosmetiku. Jak můžete už na lahvičce vidět, je tam krásně napsáno BODY TO EAT, což celý produkt úplně vystihuje, protože cítit se jako právě ponořená do melounové šťávy, absolutní pecka! I co se obalu týče, vše je krásně domyšlené a zároveň jednoduché.Mléko má pumpičku stejně jako třeba u mýdel a mi to přijde hrozně praktické. Navíc se dá pumpička otočit tak, aby z ní nic nevyteklo. Co se ale týče hydratace a vlastně celkově účinků, nemůžu si stěžovat. Pokožka je skvěle hydratovaná a navíc krásně voní. Vsakuje se opravdu rychle, což je pro mě super, protože nemusím čekat dlouhou dobu s oblékáním. Máte s Naturaliem nějaké zkušenosti?

4 komentáře:

 1. Tuto značku mám ráda, mám kokosový sprchový gel a je úžasný :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
 2. Tuto značku neznám, ale musím říct, že jejich produkty vypadají skvěle :)

  BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
 3. Já teda nevím, jaká byla s touto značkou kauza, ale značku jsem zaregistrovala a u nás ji prodávají i ve slevě, tak nad tím docela přemýšlím:)

  OdpovědětVymazat
 4. Značku znám, ale nic jsem od ní nezkoušela :) Ale tohle tělové mléko musí vonět božsky, tak třeba až spotřebuju svoje zásoby, tak příště šáhnu právě po něm :)

  AXE Giveaway | Another Dominika

  OdpovědětVymazat