středa 12. října 2016

DĚKUJI ZA VŠECHNO + recenze L'Oréal Paris BB Cream


Dneska můj blog pokořil hranici 10 000 shlédnutí a za to vám chci moc moc poděkovat! Pro někoho to může být malé číslo, pro mě ale naprosto dostačující a krásné. O tomhle jsem popravdě nikdy nepřemýšlela, dělala jsem to, protože mě psaní moc baví a díky vám se ta radost z něj ještě několikrát násobí. Bez vás by blog nebyl na takové úrovni jaké je a asi by už neměl ani takový smysl. Nikdy jsem si ani nepomyslela, že z toho malého nápadu o založení blogu se stane tak krásný koníček, díky kterému můžu předávat spoustu věcí i ostatním a to mě opravdu naplňuje. Proto děkuju za to, že tady pořád jste, že se na můj blog vracíte a že zanecháváte skvělé komentáře. DĚKUJI
Mám tady pro vás ale taky recenzi na BB cream, o kterém bych vám ráda něco napsala, takže pojďme na to.

BB cream Nude Magique od L'Oréal Paris mi přijde jako poněkud diskutovaná záležitost. Vím, že tento BB cream je novou verzí toho staršího krému a četla jsem několik recenzí, ve kterých slečny popisují, že se nezměnilo pouze balení, ale také složení, krytí a celkově jeho účinky. Co bych první ráda řekla je, že tento BB cream má naprosto luxusní a roztomilé balení v nádherných barvách a určitě poutá pozornost daleko více než jeho předchůdce. 


BB creamy jsem nikdy nebrala jako plnohodnotný make-up, který by zakrýval nedokonalosti a podobně, protože od toho tu jsou navíc třeba korektory. Myslím si, že tyto krémy hlavně sjednocují pleť a to tento BB cream splňuje, Je k dostání ve dvou barevných variantách, já jsem měla přes léto Medium SkintoneMoc se mi líbí, že je krém po nanesení na pleť bílý a po rozetření mění barvu a přizpůsobuje se pleti. Tento typ BB creamu jsem už kdysi viděla, nepřišlo mi to vůbec dobré, krém totiž vždy změnil barvu do oranžova a to prostě ne-e. Tento se ale opravdu krásně přizpůsobí a barva je přirozená.Skvělý je i dávkovač, vypadá jako nějaký sosáček a je to hrozně roztomilé! Navíc díky němu vytlačíte i malinké množství krému, což mi vždycky u produktů v tubičkách lichotí. Na léto je podle mě tento krém super, protože je lehoučký a na pleti jej vůbec necítíte. Ale asi jako většina z nás, v zimě sahám po make-upech s vyšším krytím, takže bych jej spíše doporučovala na nějaký odlehčený look. 
6 komentářů:

 1. Taky se mi líbí obal. Bílý krém, který pak změní barvu jsem ještě neviděla. Vypadá opravdu skvěle. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. Gratuluji k 10 000 zobrazení :) Já z mé první desítky na blogu měla neskutečnou radost :) BB cream vypadá fajn, ale já bych si ho nepořídila, protože preferuji make-upy s vyšším krytím.

  Narozeninová soutěž o paletku Fortune Favours The Brave MUR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, nikdy jsem si ani nemyslela, že bych mohla mít tolik zobrazení :) Taky preferuji spíše vyšší krytí, ale jak už jsem napsala, na léto je perfektní :)

   Vymazat
 3. Vůbec neděkuj, zasloužíš si to ! Máš skvělý blog ! :) O tomhle produktu uvažuji už delší dobu, ale furt váhám :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat