pondělí 17. října 2016

L'Oréal Paris False Lash Wings Sculpt


Najít perfektní řasenku je někdy celkem fuška. Ne každá nám sedí a popravdě, někdy si říkám, že mi nesedí vlastně skoro žádná. Za poslední dobu jsem se ale naučila se svými řasy více pracovat a musím říct, že i řasenky mi teď přijdou celkově lepší. Naposledy jsem vám sem dávala recenzi na tuhle řasenku, kterou jsem si zamilovala a dodnes ji strašně ráda používám. Trošku jsem ale zaexperimentovala a vyzkoušela něco úplně jiného.Vždycky jsem spíše preferovala řasenky s klasickým kartáčkem. Teď se mi ale pod ruku dostala tato od L'Oréal Paris False Lash Wings Sculpt, která má ten kartáček nezvyklý a hodně zvláštní, čehož jsem se ze začátku hodně bála. Musím se přiznat, že jsem s ní absolutně neuměla pracovat a trvalo mi pár dní, než jsem si k ní vybudovala cestu. Kartáček není vůbec hustý, má kraťoučké zoubky a navíc má zvláštní tvar. Může to budit dojem, že řasy hezky nenatočí a neoddělí, ale opak je pravou.


Řasenka mi na řasách hrozně dlouho vydrží, nezanechává na nich takové ty malé "cucky" a vůbec se nedrolí, ani neopadává. Jsem moc ráda, že jsem ji vyzkoušela a mohla se sama přesvědčit o tom, že když se s řasenkou umí pracovat, dokáže i podivný tvar kartáčku vykouzlit krásné řasy. Já ji používám v kombinaci s kleštičkami a za mě paráda.

9 komentářů:

 1. Výsledek je perfektní! Já teď narazila na skvělou řasenku od Gabrielly Salvete s názvem DIAMANTE a dělá podobný efekt. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Sice kartáček na mě moc hezky nepůsobí, ale udělá krásné řasy :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 3. Souhlasím, že kartáček vypadá divně, ale řasy jsou nádherné. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 4. Nad touto riasenkou som sa v drogerke už zastavovala a presne ten kartáčik ma odradil, prišiel mi nedôveryhodný:D Ale nádherne predlžuje riasy:)

  Saja Frey blog

  OdpovědětVymazat
 5. Já používám úplně obyčejnou od Oriflame, v kosmetice se moc neorientuju a většinou kupuji podle toho, jak se mi zrovna "líbí" v poměru s cenou atd. Ale je pravda, že už jsem narazila na pár dost nekvalitních. Tak ti děkuji za tip, tahle vypadá super a tobě to neskutečně sluší :)
  www.linheart.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Zajímavý kartáček, každopádně splnil svůj účel, protože výsledný efekt je pecka!
  Meet My Lovely World

  OdpovědětVymazat
 7. si veľmi sympatická :)
  ja milujem loreal riasenky, a táto je podľa fotky a toho ako ti vytvorila riasy, tiež super :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat