čtvrtek 20. října 2016

Relax s Village Candle


Taky tak milujete podzim stejně jako já? Nevím, čím to je, ale v tomto ročním období prožívám vše daleko víc než kdy jindy.Všude ty překrásné barvy, které mě neustále nutí se usmívat, i když ne každý den je růžový. Nevadí mi ani škaredé počasí, někdy jsem dokonce šťastná za to, že se brzy stmívá a já si můžu zalézt do postele s čajem a knížkou. K takové podzimnímu lenošení, alespoň pro mě, nesmí chybět vůně linoucí se z hořící svíčky. Neskutečně mě potěšilo, když jsem byla vybrána do výzvy pro blogerky.cz, díky které jsem si mohla vyzkoušet novou značku svíček, o níž jsem ještě neslyšela a dopřát si voňavý relax. Vždycky jsem měla moc ráda vůni vypraného prádla a to hlavně proto, že to ve mě vyvolává pocit čistoty a svěžesti. Myslím si, že ten, kdo vynalezl svíčky s vůní právě vypraného prádla, musel byt fakt génius, protože tohle je pro mě teda pecka. Dostala jsem tuhle velkou svíčku Village Candle, která voní přesně jako to čisté a svěží prádlo a já se cítím úplně krásně, když si večer sednu k počítači, zapálím si ji a nechám se jí pozitivně ovlivňovat. 


Celý ten design mi připadá moc povedený. Village Candle mi hrozně připomínají známé YC, které jsou ale cenově opravdu úplně jinde. Co beru jako velké plus je fakt, že je svíčka dvouknotová, takže se vosk spotřebovává úplně celý a navíc se vůně více rozléhá. Navíc, když svíčka zrovna nehoří, považuji ji jako skvělou bytovou dekoraci, protože sklenička i s víčkem vypadají senzačně samy o sobě. Hodně jsem taky přemýšlela o tom, že i když ve sklenici nezbude už žádný vosk, dá se hezky použít třeba jako květináč nebo třeba úschovna na šperky. 

Měla jsem taky možnost vyzkoušet jejich votivní svíčku, ke které mi dokonce poslali nádherný svícínek. Co se toho týče, vypadá úplně skvěle a to hlavně kvůli tomu "mléčnému" zbarvení. Když v něm svíčka hoří, hezky tlumí plamínek a vypadá to krásně. 


Moje votivní svíčka nese název Wish Upon A Star a voní strašně zvláštně. Dodnes jsem její vůni ještě nezvládla specifikovat, ale když jsem se ptala mamči, řekla, že jí připomíná nějaký slabší pánský parfém - což mi třeba ne. Vůně je opravdu lehká, taková tajemná, proto úplně skvěle sedí k danému názvu. I barvička svíčky jí dodává na té tajemnosti a je pravda, že si ji nejradši pálím pozdě večer, protože má na mě uklidňující a maličko uspávající účinky - a to právě v tomto období potřebuji, spánek. 

Ačkoli jsem na svíčky a celkově značku Village Candle četla různé recenze a názory, můj pocit z ní je skvělý a můžu říct, že to určitě není moje poslední VC svíčka. Mají velice výraznou vůni a navíc skvělý vzhled, který oživí domácnost snad úplně každého. Myslím si, že se vyplatí si svíčku pořídit (zde) a udělat si na ni názor podle sebe, protože jak se říká Sto lidí, sto chutí. 


11 komentářů:

 1. Já svíčky miluji a pálím ted nejcasteji na podzim a zimu :) Tuhle značku bych ráda vyzkoušela, jinak zatím miluji YC :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 2. Vůně čistoty musí být nádherná, tyto svíčky se mi moc líbí. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 3. Také jsem svíčku v rámci výzvy získala a jsem z ní naprosto nadšená, úplně jsem si ji zamilovala ♥

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 4. Umím si představit, jak to asi voní, ňam! Ty názvy jsou super ale :D taky mi to hrozně připomíná YC!!
  Young, wild and free

  OdpovědětVymazat
 5. Také jsem svíčku v rámci výzvy získala. Pure Linen je skvělá vůně :) U tvojí votivky se mi moc líbí její název :)

  Village Candle

  OdpovědětVymazat
 6. YC jsou boží! Zrovna mám na wishlistu asi 2 :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 7. Blogerky.cz portál je super v tom, že vymýšľajú takéto výzvy pre blogerky. Sviečky vyzerajú lákavo. :)

  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 8. Taky nejvíc miluju vůni vypraného prádla nebo podobný typ svíček:) Poslední dobou jsem strašnej závislák na avivážích a pořád kupuju nové vůně, tak si to tím vysvětluju :D
  Simushka in Bubblegum

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budu se teď stěhovat a myslím, že na tom s těmi avivážemi budu úplně stejně :D

   Vymazat
 9. O týhle značce už jsem slyšela a právě mi taky dost připomněly YC, který mě ale cenově dost odrazují:D A vůně vypranýho prádla? Po tom se určitě podívám :)
  www.lucastirska.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat