středa 16. listopadu 2016

Catrice Camouflage tekutý korektor


Strašně mě štve, že teď nejsem moc aktivní. Přemýšlela jsem i o tom, že bych na chvíli se psaním přestala, ale blogem úplně žiju a vzdát se ho prostě nechci. S přítelem jsme si od T-mobile koupili internet, ale doteď nám nefunguje a ani jeden už nevím, co si s tím počít. Těšila jsem se, že už budu tento týden psát od nás z bytu, za svým novým a úžasným stolem, ale jsem ráda, že jsem se tak brzo dostala domů a můžu Vám napsat další recenzi. Snad se mnou budete mít ještě chvíli strpení, vydržíte to moje nepravidelné blogování a já slibuju, že až se všechno vyřeší, čekají na Vás skvělé články! Dneska bych se ale chtěla trošku více zmínit o dávno profláknutém korektoru od Catrice, který je možná trošku známější v té tuhé verzi, kterou i já sama daleko více preferuji, ale jsem s ním moc spokojená.
Chtěla jsem tuto tekutou verzi vyzkoušet už hrozně dlouho, ale odhodlala jsem se k tomu až nedávno, když mi došla jeho tuhá verze, kterou naprosto zbožňuju! Řekla bych, že tekutý korektor trochu hůře kryje než ten hutnější, což se asi dalo čekat. Je úplně perfektní třeba na kruhy pod očima, které úplně bezvadně zakryje. Co musím vyzdvihnout je jeho výdrž, která je, stejně jako u tuhé verze, bezkonkurenční. Dokáže se v pohodě vyrovnat i o dost dražším korektorům.
Já  osobně jsem u tohoto korektoru snad ani neviděla jiný odstín než 010 Porcellain a popravdě mi to vůbec nevadí, protože jsem opravdu Sněhurka a barva mi naprosto vyhovuje. Dokáže skvěle projasnit, zakrýt a sjednotit se s barvou pleti, takže pro mě TOP

Co se týče aplikátoru, je daleko příjemnější než u tuhého korektoru, kde úplně chybí. Je to pro mě o dost hygieničtější a praktičtější, než mít věčně umazané prsty. Aplikátor je fakt klasika, nic převratného, ale myslím si, že je naopak i dost kvalitní, takže se s ním dobře nanáší.

Nakonec bych měla určitě napsat, že by korektor měl být voděodolný, což taky splňuje, mám to otestované. Při troše snahy ho ale vodou krásně smyjete, o odličovači ani nemluvím. Taky bych ráda vyzdvihla krásné balení, které je minimalistické a to já miluju. Máte oblíbený korektor?


13 komentářů:

 1. Jednou jsem měla korektor od Catrice a byl výborný :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já tento korektor používám teď v tuhé verzi, už dlouho si plánuji pořídit jeho tekutou verzi :)

  Jela jsem na červenou

  OdpovědětVymazat
 3. Někdo říká, že je lepší právě ten v kalíšku, tak nevím. Já ještě nezkoušela ani jeden, zkouším právě od Miss Sporty :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 4. Tekutou verzi Catrice Camouflage jsem ještě nevyzkoušela, ačkoliv jsem slyšela hodně pozitivních recenzí. Teď mi momentálně došel NYX, takže sháním něco nového na odzkoušení, protože mi přišlo, že NYX až tak moc nezesvětloval místa pod očima a že byl hned pryč! - asi moc lpím na nekonečných produktech. Zkusím tedy tekutý Catrice.
  littlecapsule

  OdpovědětVymazat
 5. Úžasné fotky! Já mám už třetí balení, miluju ho :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 6. Můj oblíbený korektor je právě tento, naprosto ho miluju! ♥

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 7. Korektor je super taky ho používám a jiný nekupuji :).
  Můj blog: Beauty by K. + a na blogu probíhá soutěž o voucher na 700 Kč!

  OdpovědětVymazat
 8. Tenhle korektor miluju! Už mám druhé balení:) Zvu tebe i tvé čtenářky na můj blog, kde probíhá giveaway právě i s tímto korektorem:)
  Sim in the Bubblegum
  VÁNOČNÍ GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 9. O tomhle korektoru jsem už hodně četla. Musím si jej už konečně koupit :). BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětVymazat
 10. Tento korektor je najlepší, aký som kedy mala. Kupujem si ho pravidelne. :)

  Pozývam teba a tvoje čitateľky do súťaže na mojom blogu:
  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 11. Miluju tenhle korektor. Mám ho už dlouho a naprosto dokonale mi vyhovuje jak konzistencí tak krytím :)

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
 12. Vypadá perfektně, zrovna sháním nový korektor, tak dám na tvůj tip :-)
  Ennepenne.cz

  OdpovědětVymazat