úterý 27. prosince 2016

Nový život, nové problémy..

Kde začít.. přijde mi to delší doba, co jsem napsala poslední článek na blog a když se tak na ty své "výtvory", které jsem za poslední dobu napsala, dívám, nic v nich nevidím. Hrozně ráda píšu, ať už o kosmetice nebo jen takové ty nahodilé články (které mám teda o dost radši) a do každého z nich se snažím dát co nejvíce, ale ty poslední jsou úplně bez duše. Jako bych je ani nepsala já. Vlastně, za poslední tři měsíce mi připadá, že ani nežiju svůj vlastní život a jenom přežívám, což není vůbec dobře a odráží se to na všem, co dělám. V listopadu jsme s přítelem učinili obrovský krok a sestěhovali se spolu. Beru to jako další velkou událost, která se v mém životě stala, ale moje psychika to nesnáší moc dobře, cítím to. To je, jako když Vás někdo vytrhne z něčeho, na co jste zvyklí, v době, kdy na to nejste absolutně připravení. Nechci říkat, že tam nejsem ráda, protože jsem, ale nemám chuť se o sebe jakkoli starat, nemám chuť psát na blog, nemám motivaci pro to, abych se mohla kvalitně naučit do školy, prostě ve mě převládají strašná negativa. Nemám ani moc energie, protože svému tělu nedávám, co by si zasloužilo, neustále chodím kolem zrcadla a zkoumám to, jak jsem zase hnusně přibrala.. no, asi je ve mně něco fakt špatnýho. Nemůžu ale říct, že jsem za tu dobu nezažila nic hezkého. Sem tam napíšu tady na blog něco hodně osobního a tohle je osobní, ale byla jsem strašně nešťastná ve vztahu s přítelem a nešlo se z toho dostat. Bylo to jako začarovaný kolo, které nepřinášelo do našich životů nic hezkého a hlavně nic, o čem by se dalo říct, že je to láska. Trvalo to strašně dlouho a já ani nevím jak, ale všechno se zlomilo..a dokázala jsem se znova zamilovat. Tohle je pro mě ten největší dar, protože kdo žije s láskou uvnitř, nikdy nemůže být úplně ztracený a sám. A já ani nevím komu, ale strašně za to DĚKUJU! Vlastně jsem ráda, že dokážu být upřímná. Chtěla jsem Vám jenom říct, proč jsem články nepsala, proč byly takové jaké byly, proč teď psát nebudu. Je nádherný čas, který si chci užít naplno s rodinou, která mi pomáhá a dává mi pořád ten důvod, proč se nemračit a být šťastná! Poslední článek bych chtěla napsat 31. prosince a tím zakončit tento rok plný změn a začít psát nový příběh na čistý list papíru, se stejnými lidmi, se stejným životem, ale pozitivnějším přístupem. Protože potom i to psaní pro Vás a vlastně celý můj blog bude mít daleko větší význam. A abych tady nepodtrhávala jen to ošklivé, ukážu Vám fotky, které jsem nasbírala a dokazují i mě, že všechno není tak černé, jak se zdá! :)3 komentáře:

 1. No jasný, na život se musí pozitivně a ty fotky jsou super vzpomínka a dobíječ baterek - ten ohňostroj je třeba úžasný :) Stěhování je většinou stresová záležitost sama o sobě, ale všechno se zase urovná a ten režim se vrátí. Těším se na poslední článek roku 2016, takový taky chystám :)
  www.lucastirska.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky! Taky mám v plánu hned několik změn, hlavně sama u sebe a věřím si, že vše dodržím, každopádně nečekám na 1.1., ale začala jsem už teď :).
  Beauty by K. + u mě na blogu najdeš soutěž o parfém

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherné fotky.
  Tak jako ty, i já jsem pocítila, že poslední dobu pouze přežívám. Vlastně větší část z roku 2016, což mě nesmírně mrzí, protože čas je vzácný.
  Doufám, že letošek bude jiný(i když to tak zatím nevypadá). Musím se "vzchopit" a udělat několik změn.
  Doufám, že ti bude jen a jen lépe.:)
  Blog na zabití

  OdpovědětVymazat